Kategorie: NEWS

Wideo – Kiedy Momo Gonzalez i Juan Lebron pokazują swój talent piłkarski

Mieliśmy prawo do sesji”Joga Bonito” niedaleko Minorki kilka dni temu.

rzeczywiście juan lebron et Momo González pomiędzy dwoma punktami dał nam mały wgląd w ich talent piłkarski. Kiedy nadszedł czas, aby oddać piłkę rywalom, aby mogli służyć, mieszkaniec Antequery dobrze się bawił, żonglując małą żółtą piłeczką. Zręczny i dość utalentowany w nogach, naśladował go Juan LeBron, który wyróżnił się bardzo pięknym skrzydłem gołębim, po którym nastąpiła żonglerka.

Ta sekwencja przypomina nam, że wielu graczy padel którzy kochają grę w piłkę nożną i którzy nie wahają się przez chwilę pochwalić się swoją jakością przy piłce. Widzieliśmy już kilka razy, jak Lyonnaise Alix Collombon czy Beatriz Gonzalez demonstrowali przed wszystkimi swoją jakość piłkarską (filmy do ponownego obejrzenia tutaj ou wciąż tam) . Sanyo Gutierrez, niezaprzeczalny fan Lionela Messiego, także wielokrotnie widziano, jak żonglował w przerwie między dwoma meczami, podobnie jak jego były partner Paquito Navarro, wielki fan Betisu Sevilla.

Rok temu pewne Robert Pires powiedział do naszego mikrofonu „piłka nożna i padel to idzie w parze”. Najwyraźniej się nie mylił!

Publié par
Sebastien Carrasco