Publiczność licznie obecna w Instituto Feiral w Vigo miała w ten piątek okazję uczestniczyć w prawdziwym recital z padel od najlepszych graczy na świecie.

Podczas gdy mecz był w pełnym rozkwicie pomiędzy Di Nenno / Stupa et Belasteguin / Yanguas, młody Andaluzyjczyk postanowił zapewnić show, pokazując pełnię swojego talentu podczas niesamowitego punktu.

Podczas gdy hiszpańsko-argentyńska para była atakowana przez przeciwników, Andaluzyjczyk, który zamienił się z Belą, by odzyskać piłkę lewą stroną, wykonał zupełnie nieoczekiwane „odwrócenie”, zaskakując Martina Di Nenno. Na nieszczęście dla Hiszpana, jego rywal wciąż zdołał odzyskać piłkę, ale kilka sekund później, po uderzeniu Stupy, Yanguas, który wciąż był na dobrej pozycji, był w stanie zakończyć punkt znakomitym par 3 bekhendem. „Klasa mistrzowska”, która z pewnością będzie jednym z najpiękniejszych punktów turnieju.

Jeśli przegapiłeś ten przebłysk geniuszu, możesz go zobaczyć ponownie tuż poniżej:

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.