Vincent Brunet, założyciel rakieta-padel.com, przygląda się, jak działa jako witryna, pro-sklep, ale także jako dystrybutor.

Padel Magazine : Witaj Vincent, opowiedz nam trochę o swoich działaniach w padel !

Vincent Brunet : Jest rzeczywiście miejsce na rakiety śnieżne-padel, ale także a Sklep fizyczny o powierzchni 80m² w Saleilles (niedaleko Perpignan), z których 90% jest zajęte padel : rakiety, torby, akcesoria itp. Pozostałe 10% przeznaczam na tenis, ponieważ jako nauczyciel zawsze trzymam stopę w tym sporcie.

 

Padel Magazine : Jakie są mocne strony tego sklepu?

Vincent Brunet: Przede wszystkim fakt zakupu w sklepie pozwala na poradę, obejrzenie produktów, dotknięcie ich, a zwłaszcza jeśli chodzi o palety, przetestowanie ich! Na parkingu sklepowym znajduje się padel baldachim, który umożliwia klientom przetestowanie palas przed ich zakupem !

sklep z rakietami śnieżnymi pod zadaszeniem padel

Padel Magazine : Więc ten sklep, ale także pro-sklepy?

Vincent Brunet: Tak, to na razie 8 proshops „Snowshoeing Padel„W klubach we Francji. Wspólnie wybieramy marki i modele, które chcą sprzedawać i pracują ze mną w komis.

Padel Magazine : Jakie są korzyści dla klubów korzystających z tej usługi?

Vincent Brunet: To im pozwala nie mam żadnych zapasówi nie musisz zajmować się obsługą posprzedażną, spotkaniami z dostawcami itp. I mają do nich dostęp wiele marek comme Head, Bullpadel, Nox, Black Crown, Babolat, Varlion, Nox, Cartri ostatnio, których jestem jedynym dystrybutorem we Francji.

Padel Magazine : Opowiedz nam o partnerstwie z Cartri?

Vincent Brunet: Cartri szukał dystrybutora we Francji i skontaktował się ze mną jego dyrektor generalny Antonio Martins. Uwiodła mnie ta marka, która oferuje tekstylia o doskonałym stosunku jakości do ceny i najwyższej jakości palas, wykonane ręcznie w Hiszpanii, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Więc będę Wyłączny dystrybutor Cartri we Francjisprzęt znajdziemy zatem w proshopach „Racquet Padel”, Ale także w innych sklepach, klubach itp.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !