Podczas gdy Blockchain.com Miami otwarte dopiero zacząłem, Padel Magazine był w stanie się spotkać Vincent Laureyssens, organizator kolejnego wydarzenia WPT w Brukseli.

Otoczony przez Jezus moja et Edu Alonso wraca z humorem do naszego mikrofonu na imprezę, która odbędzie się w stolicy Belgii w maju przyszłego roku.

PM: „Vincent to Blockchain.com Miami Padel Open robi wrażenie, ale czy jesteś przekonany, że w Belgii poradzisz sobie jeszcze lepiej?

NAV: " Tak, zgadza się, Cyrk Bruksela Otwarte będzie najbardziej niesamowitym wydarzeniem w historii World Padel Tour bo po raz pierwszy zorganizujemy Otwarte w zabytkowym zabytku z 1904 r. !

Ten obiekt o powierzchni 15 000 m² zaoferuje graczom i publiczności wszystkie udogodnienia, takie jak bary i restauracje w centrum miasta. Dodatkowe 100 000 m² uzupełni obudowę wokół kompleksu.

Bruksela będzie głównym turniejem roku, a kiedy moi przyjaciele (dwóch jego przyjaciół u jego boku) przyjdą grać i spojrzą w górę, pomyślą, że to miejsce jest niesamowite i będą się zastanawiać, co tutaj robią ”. (Śmiech).

Wycieczka i taksówka Belgia Bruksela

Z takim drażnieniem nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć co Vincent Laureyssens przygotuje nas.

Znajdź wymianę wideo (w języku hiszpańskim) tuż poniżej:

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.