Ziarno numer 4 wreszcie znajduje się w centrum uwagi o godz bordeaux Premier Padel P2. Fallers z duetu Osoro/Marrero (6/1, 7/6), Argentyńczycy i Portugalczycy wyrazili swoje uczucia do Padel Magazine.

Cenna kwalifikacja w ostatniej czwórce

Wirginia Riera: „To był bardzo trudny mecz. Zaczęliśmy dobrze, ale od 4 kwietnia skomplikowaliśmy sobie sprawę. Najważniejsze, że się udało i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nadal jesteśmy w biegu. Wykorzystujemy francuską publiczność i czeka nas kolejny półfinał Premier Padel. "

Sofia Araujo: „Czasami traciliśmy punkt i nie zawsze wszystko szło tak, jak byśmy sobie tego życzyli, ale to jest w porządku. Jestem zachwycony możliwością spędzenia kolejnej połowy w Bordeaux. »

Marta Marrero, powrót „urodzonej zawodniczki”

Rzeczywistość wirtualna: „Osobiście byłem bardzo szczęśliwy, widząc jej powrót na tor, byłem zachwycony możliwością ponownego zagrania przeciwko niej. Jest urodzoną zawodniczką, zawsze sprawia, że ​​mecze są trudne. Ale na szczęście udało nam się wygrać. »

Virginia Riera / Sofia Araújo

Odrodzenie po pierwszej separacji?

JEJ : „2023 był dla mnie skomplikowanym rokiem. Często zmieniałem partnerów ze względu na okoliczności, ale cieszę się, że mogę grać z „Vi”. Powoli dochodzimy do tego celu, czujemy się coraz lepiej. Na początku mieliśmy kilka dobrych turniejów i nadal jesteśmy z nich zadowoleni. »

Rzeczywistość wirtualna: „Myślę, że zmieniliśmy się od czasu, gdy ostatni raz graliśmy razem (w 2019 r., przyp. red.). Dorastaliśmy osobno, ale dziś walczymy razem. »

JEJ : „Są takie momenty w Twojej karierze, kiedy musisz się rozstać. Graliśmy razem przez dwa lata i potrzebowaliśmy zmiany. To dobrze, bo ostatecznie każdy z nas zrobił postęp samodzielnie. Mam nadzieję, że nasza para będzie kontynuowana! »

2024 rok bez przestojów!

JEJ : „To bardzo pracowity sezon. Oprócz tych, mamy do zrobienia jeszcze wiele turniejów Premier Padel. grałem eliminacje do Mistrzostw Europy 2024 z Portugalią i jestem dumny, że przekroczyłem próg Europy. Przyjechałem bezpośrednio do Bordeaux, ale nie jestem zmęczony! »

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.