[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

Dla wioślarzy wiosłowych w Saveney minie już przeszłość, gdy trzeba będzie wybrać się do Sporting Club de Nantes lub Laval, aby zagrać w padla.

W Savenay właśnie otwarto centrum kortów Padel 4. „VITALPADEL” został otwarty dla publiczności w zeszłym tygodniu. W zeszłą sobotę i niedzielę w weekend na otwartym domu 27 / 28 praktycy i rodziny testowali korty 4 w klubie.

Większość tego klubu znajduje się w pobliżu innego kompleksu sportowego: Vital Form. Z pulą aquafitness i strukturą fitness, a tym samym światem już obecnym, to centrum zniknęło, by być szczęśliwym.

Usługi oferowane graczom są kompletne zarówno pod względem sportowym z już zaplanowanymi turniejami (młodymi i dorosłymi), ale także pod względem pedagogicznym poprzez konfigurację szkoły Padel, która zaczyna się od lat 5 od mini-Padel. Nowa generacja działa !!!

Cédric CARITE, niedawny mistrz Europy i szef organizacja szkoleniowa Padel Akademia tenisa był także obecny, aby szkolić personel, animować kliniki i przedstawiać wszystkich ciekawskich.

„Na początku mojego projektu kilka klubów Padel doradziło mi kontakt Padel Tennis Academy i Cédric Carité, aby wesprzeć tworzenie mojego klubu. Mogę tylko doradzić, bo wszystko jest stosowne i poważne ”, mówi nam François BARRAIS.

4 / 5 w marcu ubiegłego roku odbył się drugi turniej dla dzieci, przed organizacją po drugim turnieju dla dorosłych marsz 19 / 20.

Zespół Padel Magazyn

Więcej informacji +

François BARRAIS, odpowiedzialny za VITALPADEL z przyjemnością informujemy o wszelkich zapytaniach dotyczących nadchodzących lekcji, turniejów i wydarzeń w klubie pod następującymi numerami: 02 40 56 88 79 / 06 41 40 10 31 oraz pocztą elektroniczną na adres „vitalformsavenay@orange.fr”.

AKADEMIA TENISOWA PADEL i Cedric CARITE można dojechać na 06 61 68 55 98 i na adres «Cedric@padeltennisacademy.fr ".

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.