Padel Magazine – Nous aurons une finale inattendue et pourtant si désirée par les spectateurs avisés de padel. Le WPT Villa Carlos Paz verra encore une fois, Juani Mieres et Pablo Lima opposés à Cristian Gutierrez et Matías Díaz, dans un match qui promet…

Aby się tam dostać, po raz pierwszy w pierwszym meczu wieczoru pokłonili się Gaby Reca i Seba Nerone. Myśl książęta pobili ich 6 / 1, 7 / 5.

Drugi mecz tego wieczoru był dość niespotykaną konfrontacją na tym etapie rywalizacji z Cristianem Gutierrezem i Matíasem Díazem przeciw Tamame - Cepero. Słabsi nigdy tak naprawdę nie byli w stanie zrobić wiele z niezrównanymi obrońcami Cristianem i Matiasem.

W najbliższą niedzielę od godziny 17: 30 będziemy mieli prawo do pokazu, który z pewnością będzie piękny i ekscytujący między Limą - Mieres VS Gutierrez - Diaz o tytuł Międzynarodowej Otwartej Willi Carlos Paz. Będzie to czwarty finał między dwiema parami i do tego czasu przewaga książąt (2 do 1).

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.