Padel Magazine - Będziemy mieć nieoczekiwany, a zarazem tak pożądany finał przez wnikliwych widzów padel. Na WPT Villa Carlos Paz po raz kolejny Juani Mieres i Pablo Lima zmierzą się z Cristianem Gutierrezem i Matíasem Díazem w meczu, który obiecuje…

Aby się tam dostać, w pierwszym meczu wieczoru najpierw ukłonili się Gaby Reca i Seba Nerone. Gotowe, książęta pokonali ich 6/1, 7/5.

Drugi mecz tego wieczoru był dość niespotykaną konfrontacją na tym etapie rywalizacji z Cristianem Gutierrezem i Matíasem Díazem przeciw Tamame - Cepero. Słabsi nigdy tak naprawdę nie byli w stanie zrobić wiele z niezrównanymi obrońcami Cristianem i Matiasem.

W najbliższą niedzielę od 17: 30 będziemy mieli prawo do pokazu, który z pewnością będzie piękny i ekscytujący między Limą - Mieres VS Gutierrez - Diaz o tytuł Międzynarodowej Otwartej Willi Carlos Paz. Będzie to czwarty finał między dwiema parami i do tego czasu przewaga książąt (2 do 1).

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.