Padel Magazine - Będziemy mieli nieoczekiwany finał, a jednak tak pożądany przez wymagających widzów padel. WPT Villa Carlos Paz zobaczy ponownie, Juani Mieres i Pablo Lima przeciwstawili się Cristianowi Gutierrezowi i Matíasowi Díazowi w meczu, który obiecuje ...

Aby się tam dostać, po raz pierwszy w pierwszym meczu wieczoru pokłonili się Gaby Reca i Seba Nerone. Myśl książęta pobili ich 6 / 1, 7 / 5.

Drugi mecz tego wieczoru był dość niespotykaną konfrontacją na tym etapie rywalizacji z Cristianem Gutierrezem i Matíasem Díazem przeciw Tamame - Cepero. Słabsi nigdy tak naprawdę nie byli w stanie zrobić wiele z niezrównanymi obrońcami Cristianem i Matiasem.

W najbliższą niedzielę od godziny 17: 30 będziemy mieli prawo do pokazu, który z pewnością będzie piękny i ekscytujący między Limą - Mieres VS Gutierrez - Diaz o tytuł Międzynarodowej Otwartej Willi Carlos Paz. Będzie to czwarty finał między dwiema parami i do tego czasu przewaga książąt (2 do 1).

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.