Gonzalo Rubio i Tolito Aguirre nie będzie łatwo grać i debiutują w drugim turnieju głównym sezonu we Włoszech: Włoch Major Premier Padel 2024.

Dlatego po lewej stronie znajdziemy Tolito, ponieważ Rubio jest leworęczny. Ich skojarzenie można bardzo łatwo wyjaśnić: Tolito jest gwiazdą toru A1Padel i dlatego ma bardzo mało punktów na torze Premier Padel.

Jest zatem dopiero 185. graczem w lidze FIP. Aby bezpośrednio przystąpić do losowania głównego, nie ma wyboru, musi przejść przez pole karne, zagrać z zawodnikiem, który ma o wiele więcej punktów od niego, co ma miejsce w przypadku Rubio z 1545 punktami i jego 27. miejscem w rankingu FIP.

W pierwszym meczu we wtorek 32 grudnia będziemy musieli pozbyć się pary, która na papierze jest do pokonania dla pary hiszpańsko-argentyńskiej: Ivan Ramirez / Pol Hernandez. Jeśli się powiedzie, odbędzie się wybuchowy mecz, którego w żadnym wypadku nie można przegapić, przeciwko ósmemu rozstawionemu w turnieju Maxi Sanchezowi / Sanyo Gutierrezowi.

Gonzalo Alfonso, oficjalny partner Tolito, również ze swoimi 76 małymi punktami znalazł się w polu karnym w głównym losowaniu wraz z Raulem Marcosem Duranem, który zajął 70. miejsce w rankingu FIP. Obaj gracze podpisali kontrakt pierwsze zwycięstwo w 32. finale, raczej spokojnie w 2 setach z dziką kartą: Marco Cassetta / Dylan Demian Cuello.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.