Moc Padel urodził się tydzień temu w Chiusi, mieście w Sienie w Toskanii. Istnieją dwa korty zewnętrzne i kort kryty. Le padel Włoski gotuje się!

Kompleks ten został zainaugurowany obok Klubu Tenisowego Chiusi, z byłym wielkim włoskim sportowcem: Damiano Pippi. Pisał ważne strony włoskiej siatkówki. Był srebrnym medalistą na igrzyskach olimpijskich w Atenach w 2004 roku, mistrzem świata w Atenach w 1994 roku. Jest więc teraz właścicielem wraz z bratem Power Padel.

Moc padel logo

Opowiada nam o swoim projekcie: „Grałem w tenisa, kiedy byłem mały i zacząłem grać ponownie po zakończeniu mojej kariery w siatkówkę. Ale kiedy zostałem zaproszony do gry padel, od razu się podłączyłem! Rozmawiając z Klubem Tenisowym Chiusi oraz z firmą Coopersport, która zarządza całym terenem sportowym, pojawiła się możliwość stworzenia kortów tenisowych. padel. Teraz bardzo się cieszę, że ten pomysł dobiegł końca”.

Pippi, od sportowca do przedsiębiorcy

Przejście od sportowca do przedsiębiorcy było długie, ale na nowo odkrył starego znajomego z czasów, gdy był siatkarzem: Samuela Papi.

Dziś Samuel Papi jest w kadrze włoskiej drużyny na olimpiadę. Dlatego obiecali grać padel po powrocie. Damiano Pappi wyjaśnia, jak chce rozwijać ten projekt: „Chciałem zbudować wysokiej jakości strukturę. Będziemy mieli takie same tory jak WPT ”.

Damiano Pappi pragnie zaoferować wysokiej jakości usługę rezerwacji stoku narciarskiego i szatni. Ale także chce pracowników najwyższego szczebla, którzy rozumieją budowanie siły roboczej.

Również w Toskanii padel staje się coraz bardziej zjawiskiem masowym. Według Damniano Pappi: „Ten sport będzie się rozwijał, wiele osób zaczyna go poznawać i bawić się nim”.

Jeszcze według przedsiębiorcy: „Sekret wybuchu padel polega na byciu prostym, zabawnym, niedrogim i przyjemnym. Jest dostępny dla wszystkich ”.

 

Źródło: Corriere Dello Sport

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.