Wielka niespodzianka w perspektywie dla majora Włoch Premier Padel, Podczas gdy Bea Gonzalez została zmuszona do poddania się, nie było wiadomo, czy jego partnerka Delfina Brea weźmie udział w tym turnieju.

Oczywiście turnieje Majors to ważne etapy w sezonie. Tylko cztery rocznie z szansą na wygraną 2.000… równie dobrze możemy powiedzieć, że niewielu graczy chce przegapić to wspaniałe wydarzenie padel.

Dlatego Delfi Brea została jej pozbawiona superpiba, wraz z nimi rozpocznie włoski turniejAlby Gallardo, 121. zawodnik na świecie w rankingach FIP. Gracz, który się wyróżniał, ostatnio podczas Asuncion P2. Ze swoim partnerem Anna Ortiz Gascowyeliminowali Nurię (23) i Marię Rodriguez (50) po wyjściu z kwalifikacji.

W związku z tym to właśnie parę Alba Gallardo / Delfina Brea znajdziemy podczas Majora we Włoszech. Zostaną zwolnieni z pierwszej tury i poprą uchwałę Mankiet na głowę serii 4.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.