Federico Chingotto i Juan Tello zakwalifikowali się do XNUMX/XNUMX finałuWłochy Major Premier Padel eliminując Jeremy'ego Scatenę i Sergio Icardo z wynikiem 6/1 6/3.

Krok był zbyt wysoki dla naszego Francuza i jego hiszpańskiego kolegi z drużyny. Daleko od możliwości wstrząśnięcia argentyńskim duetem w pierwszym secie, Scat i Icardo byli w stanie podnieść swój poziom gry, aby wejść do walki w drugim secie.

Siła Tello, który bez forsowania sprowadził piłkę na cztery metry od siatki, oraz inteligencja Chingotto były zbyt ważne dla Scateny i Icardo, którzy mimo wszystko osiągnęli dobry kurs.

Tutaj możesz śledzić pozostałe mecze!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !