Zwycięstwo Maxa Moreau i Pablo Acevedo z Bastienem Blanqué i Jorge Señoranem w 2 setach z wynikiem 6-3 7-6 (7-1 w tie-breaku). Moreau i Acevedo kręcą się w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej tego turnieju Włochy Major Premier Padel.

Długo oczekiwany mecz wydał nam swój werdykt. Bastien Blanque zadeklarowana przy mikrofonie Padel Magazine „że znał bardzo dobrze słabości swoich ówczesnych przeciwników”. Tak, ale oni też z pewnością znali jego i jego partnera, i ostatecznie to Moreau i Acevedo mieli ostatnie słowo. Zahaczony, ten mecz z pewnością mógł przechylić się w jedną lub drugą stronę, ale w każdym ważnym momencie szala przechylała się na stronę pary Moreau / Acevedo. Tak było zwłaszcza w drugim akcie, który rozegrany został w tie-breaku i w którym para francusko-meksykańska umiała perfekcyjnie opanować seta, a tym samym ostateczne zwycięstwo.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Moreau/Acevedo 6-3 7-6

Do zobaczenia jutro na mecz, który wydaje się bardzo otwarty przeciwko Belar Vera Lopez (215) et Wiktor Tur Checa (180), rozstawieni gracze numer 14 Daniela Bressela/Pedra Araujo.