Drugi turniej Major w sezonie wkrótce dobiegnie końca, a dwa finały odbędą się dzisiaj, na kanałach grupy Canal+. Czeka nas dzisiaj napięty harmonogram, z wyjątkowym meczem i clasico panowie, oczywiście!

Początek działań wojennych o 18:30 w Foro Italico w Rzymie, z pierwszą konfrontacją Pauli Josemarii / Ariany Sanchez i Patty Llaguno / Lucii Sainz. Światowe numery 1 będą próbowały wrócić do zwycięstwa, a także ogłosić swój drugi tytuł major w tym sezonie. Z kolei Patty i Lucia, które biorą udział w swoim pierwszym finale Majora, spróbują powtórzyć wyczyn z poprzedniego dnia i sięgnąć po pierwszy tytuł w tym sezonie!

Po tym spotkaniu przyszedł czas na Panów z clasico ten sezon : Arturo Coello / Agustin Tapia twarzą w twarz z niesamowitym tandemem Chingalan. Federico Chingotto i Alejandro Galan walczą o czwarty tytuł w tym sezonie, mierząc się z parą, z którą spotykali się już w tym sezonie sześciokrotnie. Na razie, doskonała równość w konfrontacjach (3/3). To mecz, którego nie można przegapić tego wieczoru!

Program dnia:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.