Autorzy solidnego meczu, Jérémy Scatena et Sergio Icardo mieć lepsze od Alvaro Montiel i Pablo Dellell w 2 setach, 6-2 6-4 oraz w 58 minutach gry w drugiej rundzie kwalifikacyjnej turniejuWłochy Major Premier Padel.

Spokojna. To nie pierwsza cecha Jérémy'ego Scateny, który jest stosunkowo wybuchowym graczem, zarówno w swojej grze, jak i postaci. Jednak dzisiaj tak nie było. Chociaż był autorem kilku fleszy, tricolor wiedział, jak zachować spokój i spokój, gdy sprawy niekoniecznie szły po jego myśli, a zwłaszcza w tym drugim secie, który mógł być pułapką (przerwa dla przeciwników na 3-2) . Z Sergio Icardo, który był dziś trochę metronomem, z jego konsekwencją i umiejętnością obrony i unikania błędów, francusko-iberyjski duet wiedział, jak ułatwić sobie wygrywanie i kwalifikacje.

Wynik końcowy: Victory Scatena / Icardo 6-2 6-4

Jeremy i Sergio zmierzą się w kolejnym meczu ze zwycięzcami spotkania pomiędzy Cayetano Rocafort/Jose Carlos Gaspar à Agustina Salandro/Lautaro Mambriniego o miejsce w finałowym stole.