Włochy Major Premier Padel : Scatena i Icardo realizują swoje marzenie!

Para Scatena/Icardo kontynuuje w tym swoją przygodę Włochy Major Premier Padel, pokonując Sager/Ortega z wynikiem 7-6, 4-6, 6-3 i po 01 gry.Jérémy i Sergio kwalifikują się do 45/16 finału rozgrywek.

Wciąż poobijana para francusko-iberyjska zdołała okrążyć plecy, aby nie zatonąć. Zatonąć, ponieważ po zachęcającym pierwszym secie wygranym w dogrywce z wynikiem 7-6, drugi set był zupełnie inną historią. Kumulując błędy, nieścisłości techniczne i nie radząc sobie z wiatrem, który stawał się coraz bardziej obecny, Scatena i Icardo zostali zdominowani przez Sager/Ortega.

Tak ale wczoraj Jérémy Scatena wspomniał w wywiadzie umysłowy. Ten umysł, który jest jedną z jego największych zalet, jest jego wielkim sprzymierzeńcem w tym Majorze Włoch Premier Padel. Za każdym razem, gdy on i jego kompani znajdowali się z powrotem pod ścianą, jego umysł pojawiał się ponownie, aby nie odpuszczać i walczyć do ostatniego punktu. A dzisiaj znowu trafiło do domu. Wykorzystując parę Sager/Ortega, która z kolei zaczynała popełniać więcej błędów, Scatena i Icardo nie wahali się wykorzystać każdej okazji i odurzyć tłum, który tak licznie przybył na mecz.

Wynik końcowy: Zwycięstwo w 3 setach dla Scatena/Icardo 7-6 4-6 6-3