Para Scatena/Icardo pokonała duet Rocafort/Gaspar w 3 setach z wynikiem 2-6 6-4 6-4. Para francusko-hiszpańska kwalifikuje się do finałowego stołu tego Włochy Major Premier Padel.

Rewelacyjny!

Jéremy Scatena i Sergio Icardo osiągnęli niezwykły występ, wygrywając z duetem Rocafort/Gaspar. Pierwszy set nie wróżył jednak dobrze. Dominując i oferując kilka rozwiązań swoim przeciwnikom, Rocafort & Gaspar bezpośrednio wiedzieli, jak zmierzyć miarę spotkania. Ale z tyłu Scatena i Icardo absolutnie się nie poddali i w ważnych momentach mogli odwrócić się plecami. Jérémy porwany swoją pasją wiedział, jak spakować spotkanie, zachowując spokój. Duet został uruchomiony i zaoferował prestiżowe zwycięstwo nad Centralem, aby wejść do stołu finałowego.

Wynik końcowy: Victory Scatena / Icardo 2-6 6-4 6-4

Max Moreau i Pablo Acevedo odpadli u bram stołu

Podobnie jak wcześniej Leygue i Bergeron, Max Moreau i Pablo Acevedo zostali wyeliminowani przez bardzo ładną hiszpańską parę (Tur Checa / Vera Lopez) w 2 setach. Wynik końcowy 7-6 6-3 po 1h11 gry.

Ben Tison i Teo Zapata biorą udział w konkursie

Francuz numer 1 i jego partner biorą udział w konkursie tego popołudnia we włoskim Major Premier Padel. Ben i Teo zmierzą się z Jose Luisem Gonzalezem i Larą Benitez na korcie numer 4. Mecz, który możesz śledzić poniżej:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.