W Argentynie część kraju mogła wznowić działalność z pełną prędkością dzięki pracy stowarzyszenia pracowników i klubów Padel.

Nie zapalaj się zbyt szybko. Rzeczywiście, tylko część Argentyny może teraz grać 4 na torze. Część kraju najbardziej dotknięta wirusem nadal znajduje się w 1x1, ale jest to dobry krok do przodu dla sportu, zawodników, a zwłaszcza klubów.

Jest to dzieło stowarzyszenia UATCP (Unión Argentina de Trabajadores i Clubes de Padel), które pokazało, że ryzyko, że 4 osoby grają w padla, było niewielkie. Praca, która się opłaca i zapewnia powiew świeżego powietrza infrastrukturom i przedsiębiorstwom sektora.

Czy przedwczesny powrót na tor padla do 4 graczy powinien zostać dokonany przez związek klubów padel? Może. W każdym razie działało to w Argentynie. Hiszpania przegrupowała się. Ciąg dalszy nastąpi.

Źródło: Padel Hiszpania

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.