Tym bardziej teraz, gdy wszyscy Francuzi odeszli, publiczność Betclic Premier Padel Bordeaux P2 ma prawdziwego faworyta: Fernando Belasteguina!

Legendarny 45-letni zawodnik po niemal trzydziestu latach na najwyższym poziomie odejdzie pod koniec sezonu. Ten, który spędził szesnaście kolejnych lat na szczycie padel świat jest w pewnym sensie w swego rodzaju pożegnalnym tournée, a publiczność chce jak najlepiej wykorzystać ostatnie miesiące na najwyższym poziomie rodowitego Pehuajo.

Widzimy to bardzo wyraźnie w Bordeaux: wielu fanów ma nadzieję na zwycięstwo pierwszego rozstawionego w Gironde P1. Już na początku turnieju widzieliśmy, że pod nieobecność czterech najlepszych par na świecie Bela ma szansę na dodanie tytułu do swojego niesamowitego rekordu. Ale tam, z porażkami cztery z ośmiu nasion, mówimy sobie, że to naprawdę czas albo nigdy na „Szefa”.

Zanim jednak zaczniemy spekulować, będziemy musieli dziś po południu wygrać ważny mecz. Rzeczywiście, Bela i Tello zmierzą się z Javim Lealem i Lucasem Campagnolo w 1/8 finału.

Czy Twoim zdaniem Argentyńczycy zdobędą tytuł w Gironde?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !