Stéphane Penso wziąć do ręki Pascal Box de Bullpadel. Wynalazek, który chroni środowisko, jednocześnie przedłużając żywotność twojego pociski padel. Przeczeszmy tę rurkę.

Pascal Box to firma inżynieryjna z Madrytu, która opatentowała rurkę ciśnieniową w wersji konsumenckiej na 3 kulki, które po dopasowaniu regulują i przywracają ciśnienie kulek w tym słynnym magazynie. Bullpadel nie pomylił się i postanowił połączyć siły z hiszpańską marką w celu komunikowania, rozpowszechniania i dystrybucji tego sprytnego i oryginalnego systemu ze wszystkich punktów widzenia.

Fernando Luis, dyrektor generalny i wynalazca Pascala Boxa, zaczął od obserwacji, że w klubach padelponad połowa graczy rozegrała tylko jedną sesję z piłkami, a w następnej podjęła nowe.

Waluta Pascal Box: to nie magia, to nauka.

Oznaczenie „Pascal” nie jest trywialne. Oprócz oczywistego wpływu na środowisko, termin ten był świadomie używany przez firmę. Od czasu przyjęcia paskala w Międzynarodowym Układzie Jednostek (SI) jako jednostki ciśnienia, meteorolodzy używają wielokrotności tej jednostki, hektopaskala (hPa), co ma tę zaletę, że odpowiada dokładnie milibarowi używanemu wcześniej.: 1 hPa = 1 mbar.

Zanim porozmawiamy o samej maszynie, przypomnijmy sobie kilka faktów.

Dlaczego kule padel czy tracą presję?

Ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli utrzymasz odpowiedni nacisk, będziesz miał lepsze odbicie i szybkość gry, jednak samo wyjęcie piłek z pudełek już oznacza, że ​​zaczynają tracić ciśnienie. Istnieją inne czynniki wpływające na ciśnienie, które również należy wziąć pod uwagę. Znaleźliśmy :

Wysokość

To nie to samo, co granie w pobliżu morza, jak na wyższych obszarach.

Częstotliwość użycia

Na przykład są zawodnicy, którzy trenują raz w tygodniu, a inni grają prawie codziennie.

Intensywność ćwiczeń

Jeśli jesteś typem, który kładzie dużo intensywności, z dużymi uderzeniami i niszczycielskimi efektami w swoich grach, ryzykujesz uszkodzenie piłek bardziej, niż gdybyś grał ciszej.

Ponieważ istnieje zatem kilka czynników wpływających na utratę ciśnienia, najłatwiej jest przynieść tę słynną rurkę, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Jakie są zalety korzystania z Pascal Box 3B?

 • Ryzyko kontuzji jest mniejsze, ponieważ za każdym razem grasz „nowymi” piłkami, które zawsze mają odpowiedni nacisk.
 • Koszty dla konsumenta maleją, ponieważ piłki mają zwiększoną żywotność (gramy więcej).
 • Bardziej szanujący środowisko, ponieważ zmniejsza się wpływ na klimat (mniej wyrzucamy).

Do tej pory użytkownicy Pascal Box zaoszczędzili ekwiwalent CO2 w zasadzonym lesie o wielkości aż 790 kortów padel (1).

Instrukcje

 • Umieść kulki w Pascal Box 3B i zamknij pokrywkę. Uszczelnienie zapewnia uszczelnienie, dzięki czemu ciśnienie jest utrzymywane w czasie.
 • Pompuj powietrze przez zawór, aż ciśnienie osiągnie zielony znak.
 • Ciśnienie w Pascal Box utrzymuje się do następnej sesji treningowej lub gry.
 • Naciśnij zawór, aby wyładować pudełko. Gdy ciśnienie zniknie, możesz otworzyć pokrywę i wyjąć kulki.

Pociski padel (i tenis) tracą nacisk, gdy nie są używane, a także za każdym razem, gdy piłka odbija się lub zostaje uderzona uderzeniem. Po pierwszej godzinie użytkowania kulki tracą do 25% nacisku!

Krótko mówiąc

Pascal Box to system zdolny do wielokrotnego przywracania ciśnienia regulacyjnego, wydłużając cykl życia ponad 30 meczów piłek.

Jego precyzyjny manometr pozwala na regulację ciśnienia w zależności od stylu gry i warunków zewnętrznych (temperatura, wilgotność, wysokość).

System „wszystko w jednym” zawiera wytrzymały pojemnik i pokrywę, uniwersalny zawór do napełniania i zawór bezpieczeństwa, łatwy w transporcie.

Zawsze ciesz się najlepszymi wrażeniami z gry, unikaj kontuzji, oszczędzaj pieniądze, kupuj mądrze i przyczyniaj się do zrównoważonego rozwoju środowiska.

Bardziej szczegółowo

Uszczelka pokrywy zapewnia szczelność puszki Pascal Box, dzięki czemu ciśnienie jest utrzymywane w czasie. Czas, który inaczej wpływa na zdolność odbijania się piłki od pierwszego dnia jej wyjęcia z oryginalnego opakowania, nie jest już problemem!

Manometr wskazuje ciśnienie wewnątrz Pascala Box. Możesz wyregulować ciśnienie w rurce do żądanej wartości dla Twojego sportu!

Aby przeciwdziałać nadciśnieniu w Pascal Box, zastosowano zawór bezpieczeństwa, który gwarantuje maksymalną ochronę.

Jak dbać o nowe piłki?

 • Umieść kulki w pudełku Pascal i szczelnie zamknij pokrywkę.

 • Pompuj powietrze do Pascala Box przez zawór, aż ciśnienie osiągnie zielony znak padel i tenis odpowiednio.

 • Utrzymuj nacisk na Pascal Box do następnego meczu.

 • Otwórz pudełko Pascal, naciskając zawór. Gdy ciśnienie zniknie, otwórz pokrywę. Piłki będą teraz odbijać się jako „nowe”.

Jak zbierać stare kule?

Proces przywracania ciśnienia w przypadku „starych” piłek jest inny niż w przypadku nowych piłek. Tutaj ciśnienie należy stopniowo zwiększać przez kilka dni, aby uniknąć nieodwracalnej degradacji piłki.

 • Pompuj powietrze, aż wskazówka osiągnie 3/4 pomarańczowego obszaru. Odczekaj 72 godziny przed następnym krokiem.

 • Pompuj więcej powietrza, aż wskaźnik osiągnie koniec pomarańczowego obszaru i początek zielonego obszaru. Odczekaj kolejne 72 godziny przed następnym krokiem.

 • Zwiększ ciśnienie do poziomu określonego dla sportu (Padel, Tenis) i ponownie odczekaj 72 godziny.

na zakończenie

PASCAL BOX to wspaniały system zdolny do ciągłego przywracania ciśnienia regulacyjnego, osiągając żywotność Twoich piłek w wielu meczach.

Dzięki jej technologiom będziesz mógł:

1 / Unikaj kontuzji. Dobre odbicie piłki pozwala uniknąć wielu kontuzji.

2 / Oszczędzaj pieniądze. Zmaksymalizuj żywotność pocisku.

3 / Bądź ekologiczny. Mniej gumy i mniej zanieczyszczeń. Przyczyniaj się do zrównoważonego rozwoju środowiska.

Za 50 €, zaprojektowany et wyprodukowany w Hiszpanii, ten „gadżet” jest niezbędny do:

 • Ci, którzy chcą grać w najlepszych możliwych warunkach bez poświęcania dużego budżetu na piłki.
 • Ci, którzy chcą uniknąć obrażeń, ponieważ kule pod ciśnieniem generują zwielokrotniony wysiłek (mobilność i dodatkowa moc).
 • Ci, którzy mają włókno ekologiczne, nie dlatego, że to moda, ale dlatego, że jest wrodzone.

W tej cenie inwestycja jest bardzo rozsądna i po kilku grach całkowicie się zwróci. Jeśli grasz z tymi samymi partnerami, kupuj mądrze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pociąć gruszkę na 4 (po 12 €).

dziękuję francuski Padel Sklep za umożliwienie mi przetestowania tego małego klejnotu. Bez wątpienia dobrze to wykorzystam!
Skorzystaj, dopóki są zapasy, ponieważ wydaje się, że produkt jest bliski wypuszczenia na wszystkie platformy.