Twoja ziemia padel wyposażone w kamery i nagrywające imprezy: bardzo ciekawe rozwiązanie.

Masz projekt klubu padel ? Czy już masz? Czy jesteś graczem, który marzy o tym, by zobaczyć swój legendarny styl na ekranie klubu? Chcesz zwiększyć widoczność swojego klubu?

Co jeśli wyposażysz swoje tereny w kamery...

Dziś sąes elastyczne rozwiązania do przesyłania strumieniowego dla każdego utworu padel.

W zależności od tego, czego szukasz, jest coś na każdą kieszeń.

Obecnie 3 graczy dzieli rynek, każdy z inną specyfiką: LiveXperience, NGTV i Sportn'Play.

LiveXperience: przechwytywanie nowej generacji

LiveXperience to rozwiązanie do przechwytywania wideo nowej generacji.

Połączony z strzelcem tej samej marki, oferujesz swoim graczom filmy z nakładką wyników w czasie rzeczywistym, dostępną w siedzibie klubu natychmiast po zakończeniu meczu!

Za pomocą kamery 4K ACTION SPORT typu „GOPRO”, umieszczonej z tyłu boiska (minimum 50 cm do tyłu), filmujesz swoje pola od początku do końca gry.

Szeroki kąt 170 ° pozwala na prawie całkowite wyeliminowanie martwego pola, a lekko wznoszący się strzał zapewnia widzom doskonałe śledzenie w szczególności wysokich piłek.

Filmy są dostępne w dedykowanej witrynie LiveXperience lub w bezpośredniej integracji na własnej stronie internetowej!

Umieszczając swoje logo na filmach, znacznie zwiększasz rozgłos swojej firmy, a to za rozsądną cenę.

Oprócz narzędzia technologicznego i edukacyjnego, które reprezentuje, w szczególności dzięki podejściu white label, LiveXperience zapewnia dumę Twojej placówce i staje się prawdziwym zasobem komunikacyjnym dla Twojego centrum.

W aplikacji mobilnej można również znaleźć filmy z dopasowaniami LiveXperience Zarządzanie sportemsw przestrzeni osobistej każdego gracza.

Więcej informacji: contact@livexperience.fr

LIVEXPERIENCE - Żyj jak w telewizji

NGTV: inteligencja połączonych sportów

Założona w 2016 roku NGTV obecnie ma ponad 160 powiązanych witryn i odniesień we Francji, Belgii, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych. Poznaje się jako specjalista w dziedzinie inteligentnych technologii wideo sportowego.

Po licznych dyskusjach z graczami i menadżerami, NGTV stworzyło dedykowaną specjalnie dla nich technologię wideo Padel.

To nieograniczone i intuicyjne rozwiązanie zostało zaprojektowane, aby umożliwić graczom korzystanie z maksimum funkcji bez wpływu na ich wrażenia z gry (film z meczu, narzędzia do cięcia i udostępniania, automatyczne podsumowanie, transmisja na żywo…).

Zespoły NGTV dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sukces Twojego projektu wideo, zapewniając techników do instalacji i usługi konserwacyjne 7 dni w tygodniu.

Potrzebujesz więcej informacji?

DOŚWIADCZENIE NGTV - Inteligentne wideo w służbie sportu

Sportn'play: nowicjusz hałasuje

Technologia Sportn'play to rozwiązanie wideo „à la carte”, które można w pełni dostosować do potrzeb i ograniczeń klientów, zapewniając jednocześnie obszary rentowności i rozwoju ich działalności.

Sportn'play oferuje wiele usług interakcji, w tym transmisję na żywo, najprostszą i najtańszą na rynku.

Niech centra Padel transmitować w dowolnym momencie przez cały rok i za pomocą kilku kliknięć, wszystkie wydarzenia, konkursy i najważniejsze wydarzenia w swoich sieciach społecznościowych lub na swojej stronie internetowej.

Transmisja na żywo w Sportn'play to:

- Koszt jednej licencji na „nieograniczone” użytkowanie!

- Duża łatwość obsługi: nadawanie za pomocą 3 kliknięć na kilku platformach jednocześnie (Youtube, Facebook, Viméo itp.)

- Jakość obrazu Full HD bez zniekształceń i filmy automatycznie podpisane logo klienta (wysoka widoczność)

- Wyświetlanie połączonego i spersonalizowanego wyniku w transmisjach na żywo: sam wybierasz konfigurację meczu (liczba meczów, setów i tie break lub super tie)

- Łatwa integracja tekstu i logo Partnera lub Sponsora podczas wydarzeń

- Usługa wideo na żądanie: uwiecznij wszystkie swoje transmisje, aby przejrzeć je w mediach komunikacyjnych i zapewnić im wysokiej jakości treści

Sportn'play jest również NA ŻYWO w przestrzeniach pomocniczych, aby wzmocnić produkty pomocnicze i wprowadzić prawdziwie sportową atmosferę do domu klubu, a NA ŻYWO bezpośrednio na boiskach z wynikiem wyświetlanym na pełnym ekranie lub La Var ”, z komentarzami wideo, jak w telewizji, ku uciesze amatorów i widzów.

Przeżyj ponownie ostatni punkt na boisku! Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio na stronie www.sportnplay.fr lub w sieciach społecznościowych.

Więcej informacji: contact@sportnplay.fr

SPORTN'PLAY: „EKSKLUZYWNA” TECHNOLOGIA DLA CENTRÓW PADEL

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.