Słynny tenisista jest ugryziony przez padel. Zapowiedź mistrza APT Monako Padel Tour, Szwajcar skorzystał z okazji, aby wynegocjować wyścig w swoim kraju!

Stanisław Wawrinka nabył prawa majątkowe do jednego z turniejówAPT Padel Wycieczka a od 2023 roku do kalendarza zostanie dodana Szwajcaria. 

Chociaż wciąż trzeba określić pewne szczegóły, takie jak data i miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie, umowa o dodanie nowego kraju została już zawarta. 

Stan Wawrinka przeniósł się już do pierwszych Masters w Acapulco w 2020 roku. Jest to znaczące partnerstwo dla stale rozwijającego się toru sportowego Monte Carlo International.

wawrinka pastor monako

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !