Podczas znakomitego półfinału pomiędzy Galan / Lebron i Tapia / Belasteguin w Barcelonie, Ale Galan stworzył niesamowitą kontrę, która powinna przejść do historii WPT.

Kiedy półfinał wygrał 7/6 7/6 Galan / Lebron przeciwko Tapia / Belasteguin podczas Estrella Damm Barcelona Master, Ale Galan miał niesamowitą blokadę przy siatce na wysokim locie Bela.

Po prostu oszałamiający punkt, z uderzeniem Lebrona wykonanym w sieci przez Belę, a następnie odruchowym kontratakiem tego samego Lebrona, który następnie blokuje uderzenie Tapii, przed tym Geniusz Galana, który wygrywa punkt tuż po nieuchronnym uderzeniu. WPT pozwala docenić ten gest z kilku stron:

Wideo Against Ale Galan na Facebooku World Padel Tour

Strzał wykonany przez Ale oczywiście przypomina akcję, w której Fernando Belasteguin, wciąż on, postawił rakietę w opozycji do uderzenia Miguela Lampertiego. Uścisk nastąpił, że Miguelito niekoniecznie bardzo cenił ...

Kredyt wideo: Padel Telewizja Telewizja

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !