Zobacz podsumowania wideo rundy XNUMX Alicante Open z World Padel Tour aw szczególności zwycięstwo Lebrona / Galana.

U mężczyzn

Ale Galan i Juan Lebron były dziś bardzo gorące w szesnastych meczach, które musiały przejść do tie-breaka trzeciego seta, aby wykluczyć Gonzalo Rubio i Diego Fustera! Ziarno numer 1 w końcu wygrywa 6/3 3/6 7/6. Powolne warunki w Alicante, gdzie dziś padał deszcz, oczywiście nie pomogły w agresywnej grze Hiszpanów.

W meczu, który trwał 2:45, Allemandi / Gonzalez By zdominować Mieres / Cepero, musieli też jechać aż do tie-breaka w trzeciej rundzie, kiedy to wygrali pierwszego seta 6/0. !

Tito Allemandi na podłodze

Wymagało to również trzech zestawów dla Stupy i Sanyo aby odeprzeć trudnych Sergio Albę i Francisco Gil. Spokojny dzień dla innych ulubionych Lima / Navarro, Botello / Ruiz, Rico / Nieto i Sanchez / Di Nenno, którzy wszyscy wygrywają w dwóch rundach.

Niespodzianką dnia jest zwycięstwo w prostych setach dla Pablo Lijo i Alexa Ruiza przeciwko Diaz / Silingo! Tym wielkim występem przeciwko bardzo sprawnej parze Ruiz / Lijo potwierdzają, że musimy na nich liczyć, a Pablo Lima i Paquito Navarro, którzy dzielą tego samego trenera, są ostrzegani przed jutrzejszym starciem!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Na dziewczyny

To żadna niespodzianka dla dziewczyn, ponieważ pierwsze 6 nasion wygrało w prostych setach, bez drżenia. Wielka gra dnia to bez kontekstu zwycięstwo w trzech setach Victoria Iglesias i Alba Galan naprzeciwko nasion numer 7, Delfi Brea i Ana Catarina Nogueira: 4/6 6/4 6/3.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !