Thomas Leygue opublikował film na swoim koncie na Instagramie, w którym się łączy viboras przez umieszczenie po lewej stronie.

Wracając do treningu w Madrycie, Thomas Leygue wygląda całkiem nieźle! 308 gracz World Padel Tour a opublikował film na swoim koncie na Instagramie w którym widzimy go wspanialszego viboraw koszyku na rozkaz Manu Martina!

Oprócz pięknej techniki Francuza zauważamy, że on kontynuuj trening po lewej stronie, jego ulubiony zespół, w którym widzieliśmy go grającego u boku Nicolasa Trancarta w zeszłym sezonie. Wyobrażamy sobie, że jedzie kontynuuj po tej stronie toru przynajmniej na WPT. Co jednak stanie się na torze francuskim? Yann Auradou, uważny obserwator, wyszedł z jego małego komentarza pod wideo.

Auradou komentuje thomas leygue blanqué

Rzeczywiście, od Thomas Leygue zagra u boku Bastiena Blanqué we Francji, na myślał, że przejdzie w prawo, pozostawiając 120. gracza WPT po lewej stronie… Jak dotąd nigdy nie widzieliśmy mistrza Francji z prawej strony w oficjalnym meczu, więc byłoby bardzo zaskoczeniem, gdyby zdecydował się zmienić strony na torze francuskim…

Wiele pytań od tego czasu wciąż nie wiemy, z kim będzie się rozwijać jedno i drugie na World Padel Tour ten sezon. Nie wiemy jeszcze, kiedy WPT wznowi się w 2021 roku ... Kolejny interes!

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.