Podczas gdy World Padel Tour Marbella Challenger właśnie zakończyła się koronacją Victoria Iglesias, Aranzazu Osoro i Momo Gonzalez - Javier RicoNiedziela rozpoczęła się w tym samym czasie od otwarcia Las Rosas.

Turniej, w którym Fernando Belasteguin i jego partner Sanyo Gutiérrez spróbuje wygrać swój czwarty turniej w tym sezonie, tak jak Juan Lebron et Alejandro galan… Pokonane przez Argentyńczyków w finale w Walencji, numery 1 powrócą z nożem w zębach.

W międzyczasie Bela trafia na pierwsze strony gazet. Doskonale wyleczony z kontuzji łydki 42-latek po raz kolejny udowodnił, że czas go nie trzyma. W finale, ku uciesze fanów, zastosował przepisy, które sprawdzają się od ponad 20 lat. Wiemy, że Fernando Belasteguin nie jest wieczny, ale kiedy widzimy go na tym poziomie, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że ma przed sobą jeszcze kilka dobrych lat!

 

Kredyty wideo: Strona internetowa World Padel Tour

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.