Piąty dzień zawodów w Maladze i po raz kolejny faworyci wykonali ogólną robotę, co da nam dzisiaj wspaniałe plakaty!

Nie przegap ćwierćfinału w ten piątek żeński et mężczyzna na żywo na stronie Youtube World Padel Tour.

U mężczyzn

Niespodzianka dnia jest oczywiście eliminacja numerów 1 Galan i Lebron w obliczu nowej pary Arturo Coello i Javier Ruiz.

Rzeczywiście, outsiderom udało się opanować mecz wygrywając w 3 setach, 7-5/2-6/6-2. Pierwsze zwycięstwo w benchmarku Hiszpanów, którzy w ćwierćfinale zmierzą się z kolejną bardzo solidną parą, składającą się z Franco Stupazcuk i Alejandro Ruiz.

Podobnie zwróć uwagę na porażkę Miguel Lamperti i Miguel Yanguas w czwartkowe popołudnie przed Tito Germani Jorge Nieto 6-3 / 6-4. Trochę zaskakujące dla tej pary, że wyobrażaliśmy sobie granie głównych ról po ćwierćfinale w Las Rozas.

U pań

Podobnie jak w przypadku mężczyzn, w ósmej ósmej faworyci nie pozostawili szans rywalom.

Alix Collombon/Jessica Castello i Carla Mesa/Barbara Las Heras to jedyne pary, którym udało się w środę zdobyć seta. Rzeczywiście, wszyscy pozostali faworyci byli nie do pokonania, z szybkimi zwycięstwami, i logiczne jest, że dziś w ćwiartkach znajdziemy 8 najlepszych duetów!

Harmonogram zmian

To są galowe mecze, do których będziemy mieli prawo przez cały dzień w Palacio de Deportes José María Martín Carpena!

Wśród mężczyzn to oczywiście szok Di Nenno / Navarro vs Bela / Sanyo, który przyciągnie naszą całą uwagę. Dla pań wszystkie plakaty wydają się raczej wyważone!

•  Salazar / Triay vs Iglesias / Osoro: 09:30
  •  Alayeto / Alayeto vs Marrero / Ortega: 10:00 (bez transmisji)
  •  Brea / Icardo vs Gonzalez / Sainz: po meczu o 09:30
  •  Josemaria / Sanchez vs Llaguno / Riera: po meczu o 10:00 (bez transmisji)