Ale Galan i Juan Lebron wygrali w półfinale World Padel Tour Marbella Master zmierzy się z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno.

Paquito Navarro i Martin Di Nenno próbowali wszystkiego, ale Juan Lebron i Ale Galan byli dzisiaj naprawdę za silni. Bardziej agresywni, potężniejsi, skuteczniejsi w siatce, podopieczni Mariano Amata logicznie wygrywali w tym meczu w prostych setach, co dało nam wyjątkowe punkty.

Chwilami upał, Paquito i Martinowi nie udało się znaleźć wystarczającej liczby wad w murze zaproponowanym przez liczby 1. Widzowie obecni na środku Puente Romano będą ucztować z dwoma andaluzyjskimi graczami, Lebronem i Navarro, i oczywiście ich partnerami, którzy zapewnią show.

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Jutro Ale i Juan zagrają w trzecim finale w 2021 roku i spróbują zdobyć drugi z rzędu tytuł po koronacji w Santander. Stawiając im czoła, Pablo Lima i Agustin Tapia, którzy po raz pierwszy będą razem na tym poziomie, spróbują pokrzyżować ich plany. Będą musieli dać z siebie wszystko, aby martwić się o numer 1!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !