Wczoraj odbyła się pierwsza część 1/16 finału turnieju WPT Marbella Master. Wróćmy do tego dnia, kiedy faworyci zapewnili

Powrót Tello i Chingotto

Wczoraj rano od godziny 10:00 Argentyńczykom udało się wrócić do zwycięstwa. Zaimponowali zwycięstwem 6-3 / 6-0-XNUMX Sergio Alba Sanchez et Francisco M. Gil Morales.

Jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, że wracają do poprzedniego poziomu, biorąc pod uwagę, że ich przeciwnicy dnia są gorzej sklasyfikowani w rankingu.
Jednak w tym meczu El Raton et Kot pokazał bardzo ofensywny poziom gry, popełniając bardzo niewiele niewymuszonych błędów.

Spotkają się jutro pod koniec poranka Jeronimo gonzalez et Javier Rico którzy kontynuowali swój impet przeciwko Grand Juan Martin Diaz i jego młody partner Coki Nieto 6-2 / 6-4.

Cepero - Santana, zwycięski zakład?

W tym samym czasie na korcie numer 2 toczył się pojedynek pomiędzy Mieres et Cepero to się działo.

Rzeczywiście była to ich pierwsza gra jako przeciwnik od czasu ich rozstanie kilka dni temu.
Dwóch byłych przyjaciół, teraz związanych z Aday Santana dla Andaluzyjczyków i Martin Piñeiro dla Juani zaoferował nam miłą konfrontację, która ostatecznie przełożyła się na korzyść Santana et Cepero. Wygrywają 4-6/6-4/6-4.

Jutro zmierzą się z silną drużyną, którą jest nikt inny jak Agustin Tapia/Pablo Lima.

Argentino - brazylijska para pokonała  Jon sanz et Christianie Fusterze, nie bez trudności: 6-4 / 6-7 (5) / 6-4.

Fernandez Cano i Diestro imponują

Przed południem nadeszła kolej Antonio Fernández Cano et José A. Garcia Diestro na torze przeciwko młodym Hiszpanom, bardzo obiecujący w tym sezonie, Miguel yanguas et Ivan Ramirez.

Ci ostatni nie mogli nic zrobić przeciwko swoim rywalom. Z wynikiem 6-3 / 6-3 zdobywają kwalifikacje w 1/8 z 16, które odbędzie się jutro i zmierzą się o 00:XNUMX. Uri Botello et Javier Ruiz.

Ruiz - Botello z powrotem?

Po intensywnym i całkowicie szalonym pojedynku dwóch przeciwstawnych par o wysokiej jakości Adrian Allemandi - Pablo Lijo et Uri Botello - Javi Ruiz, to ten ostatni zdołał wygrać bilet na 1/8 finału.

Zdominowani w 1. secie zdołali wrócić, by ostatecznie wygrać mecz w tie-breaku. Wynik końcowy: 6-4 / 5-7 / 6-7 (5). Bardzo ważne zwycięstwo tej delikatnej pary na początku sezonu.

Ulubione zapewniają

O 16 mieliśmy prawo spotkać się między Alejandro Ruiz - Franco Stupazcuk et Javier Valdes - José D. Sanchez na polu nr 1.

Nic dziwnego, że para latynosko-argentyńska nie miała problemów z pokonaniem Hiszpanów i wygrała 6-1/6-4.

Stupa i Alex zostaną skonfrontowani jutro rano o 09:00 o godz Anton bez Rioli et Iñigo Zaratiegui.

Rzeczywiście ci ostatni, którzy byli dziś przeciwni… Jezus moja et Eduardo Alonso, dostarczył duży mecz, aby wygrać w 3 setach 6-3/4-6/6-3. Dlatego też po raz drugi w tym sezonie będą na spotkaniu 1/8 finału.

Podsumowania wideo

Kredyt wideo: YouTube World Padel TOur

Program na najbliższą środę

Ten dzień zapowiada się po raz kolejny bardzo kusząco dla rywalizujących drużyn i konfrontacji, które odbędą się na boisku.

  • Augustin Sillingo - Matias Diaz  / Adrian Blanco - Javier Gonzalez do 10h00.
  • Ramiro Moyano - José Rico Dasi / Rafael Mendez - Gonzalo Rubio do 10h00.
  • Nacho Gadea - Wiktor Ruiz / Miguel Lamperti - Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , w drugiej części rano.
  • Ruben Rivera - Toni Bueno / Javier Martinez - Augustin Gutierrez do 16h00.
  • Martin Di Nenno - Paquito Navarro / Denis Tomas Perino - Ernest Moreno do 16h00.
  • Francisco Javier Leal - Miguel Semmler / Cristian Gutierrez - Sanyo Gutiérrez w drugiej części popołudnia.
  • Juan Cruz Belluati - Javier Garrido / Mario del Castillo - Antonio Luque w drugiej części popołudnia.
  • Alejandro galan - Juan Lebron / Lucho Capra - Maxi Sanchez pod koniec dnia.

Nie trzeba dodawać, że jesteśmy ciekawi, co jasojusz Gutierrez (wujek i siostrzeńcy) dadzą, bo pamiętajmy, że po kontuzji Fernando BeslasteguinThe czarodziej z San Luis postanowił zagrać w ten turniej z członkiem rodziny.
Czy na początku sezonu uda im się zakwalifikować do jednej z par sensacji, Semmler/Leal ?

Początek głównego losowania dziewcząt

Pamiętaj, że w tę środę, po , koniec previas zaplanowany na dziś rano, to jest główne losowanie, które zaczyna się od filles dziś po południu.

Na koniec dnia w Marbella Master debiutują dwie pary francusko-hiszpańskie. O 18:00 Alix Collombon i Jessica Castello będzie przeciwnikiem Alicji Blanco i Nurii Rodriguez. O 19:00 Léa Godallier i Ariadna Cañellas kto wystartuje z parą wykwalifikowanych! Wrócimy do tego.

 

 

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.