Du 11 na 13 września Tennis Padel Soleil zorganizował a P500. Wspaniały weekend przed rozpoczęciem roku szkolnego, który przyciągnął wiele drużyn na coraz wyższym poziomie.
Zespoły 27 zarejestrowany w P500 w Beausoleil i jak zawsze doskonały poziom gry Ponad 70 meczów rozegranych podczas trzydniowego weekendu na zupełnie nowych dywanach świeżo zainstalowanych przed turniejem. Czyste szczęście dla wszystkich zawodników.
Jak zawsze bardzo wysoki poziom na Lazurowym Wybrzeżu, piękne mecze, które ostatecznie doprowadziły do ​​zwycięstwa pary Fouquet / Preauchat nad parą Dalbin / Boronad.
Do udziału w tym turnieju zachęcała i wspierała Federacja Sportive de Padel de Monaco, która bez wahania przedstawiła swoich członków.
Następne spotkanie 17 i 18 października na turniej sklasyfikowany P100.
Dla wszystkich ciekawskich tenisa i padla, klub Tennis Padel Soleil oferuje dwa dni otwarte dla wszystkich, młodszych i starszych, możliwość odkrywania tych dwóch sportów, a także infrastruktury klubu.
Dlatego dwie daty Środa 16 września od 14:17 do XNUMX:XNUMX i Sobota 19 września od 10:12 do XNUMX:XNUMX
Ze względów zdrowotnych należy umówić się na wizytę o godz 04 93 78 06 41.
Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.