FFT właśnie przekazało informację na temat wild-cards na Mistrzostwa Francji 2023, które zostaną rozegrane w przyszły weekend o 4:XNUMXPadel Tuluza-Colomiers.

Zgodnie z oczekiwaniami Federacja miała prawo przyznać dwie nagrody wild-cardjest w każdej kategorii i udało jej się.

w Damska, nie ma prawdziwej niespodzianki z przypisaniem Charlotte Soubrié i Carla Touly. Zwycięzcy P2000 w Tuluzie będą starali się odnieść kolejny sukces w Oksytanii.

Inny wild-card jest przypisany do Manon Pochet i Anaïs Gallet, które nie mogły wziąć udziału w etapie regionalnym ze względu na ciążę.

w panowie, znajdziemy młodych ludzi Timeo Fonteny’ego i Yoana Boronada jak Jérémy Garcia i Baptiste Moura, który musiał wycofać się z kwalifikacji regionalnych z powodu kontuzji pleców.

Rozmawialiśmy o tym kilka dni temu, para Johan Bergeron/Max Moreau, który zwrócił się do A wild-card Śledząc Kontuzja Jérôme’a Inzerillo, partner, u którego zarejestrowany był Moreau, jego prośba nie została uwzględniona. Powód jest prosty: zgodnie z przepisami FFT nie jest możliwa żadna rekompozycja par. Zatem rezygnacja jednego gracza automatycznie skutkuje rezygnacją z pary.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !