Wilson inwestuje coraz więcej w padel, w szczególności w podpisy Bela lub Adrien Maigret we Francji. Skorzystajmy z okazji, aby przedstawić Państwu asortyment 2020.

Wilson Padel oferuje bardzo kompletny asortyment, a przede wszystkim bardzo czytelny, oparty na trzech liniach palas, wyprodukowano w Hiszpanii, które obejmują nazwy i cechy modeli rakiet tenisowych o tych samych nazwach. Podobnie jak inne marki, Wilson używa pianek PIANKOWYCH (polietylen), bardziej elastyczny niż pianka EVA.

Zakres Ultra

To jest nowicjusz, jesteśmy tutaj obecny szczegółowo jest mało. To jest najbardziej skoncentrowany na władzy. Diamentowy kształt, podwójna grubość węgla na flagowym modelu, Ultra Tour, związany z pianką Pianka Precyzyjna (która jest nową nazwą Pro Density Foam), najbardziej sztywnego używanego przez markę, rakieta gracze, którzy lubią mocno uderzać, Ultra oraz Ultra Elite i Ultra Team mają miękką piankę, dla tych, którzy szukają ofensywnego modelu z bardziej „salida de bola”.

Linia Pro Staff

Pro Staff to rakieta tenisowa Rogera Federera. La pala opiera się na tej samej filozofii. Zakres okrągły kształt oparty na precyzji. Podobnie jak Ultra, flagowy model linii, Pro Staff Tour, ma bardziej sztywną piankę, Pro Density Foam, do większa sztywność, a tym samym precyzja, Modele Pro Staff i Pro Staff Elite korzystają z pianki Power Foam, bardziej miękki, dla większej ilości boli salida. Każdy znajdzie coś dla siebie rakieta oparta na kontroli.

Zakres ostrzy

Linia ostrzy opiera się na odczuciach, komfort, Ta pala w kształcie łzy jest z pewnością najbardziej wszechstronny zakresu. Mniej wydajny niż Ultra, mniej precyzyjny niż Pro Staff. Po raz kolejny najdroższy model z linii, Blade Tour, został wyposażony w piankę Pianka Pro Densitysztywne. Modele Blade i Blade Elite są wyposażone w bardziej miękkie pianki dla większego komfortu.

Amerykańska marka oferuje już bardzo kompletny asortyment, każdy gracz może znaleźć pale według swojego gustu, ponieważ kombinacje oferowane przez Wilsona są liczne. Oczekujemy również zasięgu Wilson X Bela, wystarczy, aby zaspokoić najbardziej wymagających!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!