Dowiedz się więcej o trzech palasach, które składają się na nową gamę Bela X firmy Wilson: Bela Pro, Bela Elite i Bela Team.

Palas Wilson Bela Pro, Elite, Team

Linia składająca się z trzech modeli: Bela Team dla średniozaawansowanych graczy, Bela Elite dla zaawansowanych oraz Bela Pro dla ekspertów. Więc chociaż wszystkie mają kształt rombu i oni wszystkie zawierają wyściełany pasek na nadgarstek z frazą „Un Belasteguin nunca se rinde” (Un Belasteguin nigdy się nie poddaje), ich zachowanie na torze jest zupełnie inne.

Graficzny zespół Bela Palas Pro Elite

 

Zespół Wilson bela

Równowaga wagowa Bela Team

 

Dzięki bardzo elastycznej piance Core EVA i powierzchniom z włókna szklanego, Bela Team oferuje duży wylot kuli dla graczy, którzy wciąż są w fazie rozwoju. Chropowata powłoka Arrow-Grip po bokach maksymalizuje efekt. Mocna rakieta dla graczy, którzy wymagają komfortu i pochłaniania drgań.

Wilson bela elite

Równowaga wagi Bela Elite

 

To wersja dla graczy na nieco wyższym poziomie, którzy będą chcieli mocniejszego dotyku, w szczególności dzięki obecności węgiel po bokach. Miękka pianka EVA, bardziej sztywna niż ta z Bela Team, nadal pozostaje wystarczająco elastyczna, aby zapewnić doskonałą wydajność piłki i wygodę.

Wilson bela pro

Równowaga wagi Bela Pro

 

Jest to najbardziej sztywny z trzech palas w ofercie, przeznaczony dla doświadczonych graczy. Twarda pianka EVA zapewni Ci maksymalną moc i precyzję. Ten pala integruje najlepsze technologie, jak Primero Carbon, dla jeszcze większej szybkości i responsywności lub Shield Protector w rękojeści, aby chronić Cię przed wibracjami!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !