WINWIN PADEL kontynuuje rozwój w padelu, a nowe korty do wiosłowania 3 zaplanowano na połowę grudnia. Skoncentruj się na jednym z ambasadorów WINWIN: Jérôme FERRANDEZ.

[tabs type = ”horizontal”] [tabs_head] [tab_title] Profil Jérôme FERRANDEZ [/ tab_title] [/ tabs_head] [tab] 29 lat AIX EN PROVENCE Zaczyna Padel 2 lata temu JEGO SIŁA Jego kondycja fizyczna Jego wielka determinacja SON PALMARÈS 2015 - Champion Prowansji 2015 - Wicemistrz Francji 2016 - Champion Europy przez drużynę 2016 - Champion Prowansji [/ tab] [/ tabs]

Jerome zwierza się nam, że odkryliśmy padla kilka lat temu w Hiszpanii, kraju, z którego pochodzi.

Historia, którą wykazuje po zaledwie latach profesjonalnej praktyki 2, jest wyjątkowa, a kiedy rozmawiamy z nim o jego ambicjach, wykazuje równie wyjątkową determinację.

„Moim celem jest zostać mistrzem Francji i utrzymaj moje miejsce w zespole Francji ponownie w 2017! ”

A Jerome doda: Chcę podziękować Winwinowi, ponieważ bez tej koncepcji, bez udogodnień, które czynią go największym klubem we Francji i bez jego wsparcia, nie mógłbym zrealizować moich projektów sportowych ! "

Winwin z dumą zalicza Jerome'a ​​do grona swoich ambasadorów i „daj mu całe swoje wsparcie, aby wznieść go bardzo wysoko ” !

PIĘKNE ŚNIADANIE W KLUBIE ARBOIS

Korty Padel 3 na trasie

Powiedzieliśmy ci w zeszłym miesiącu ... to wszystko! Nasze nowe pola 3 są produkowane przez naszego producenta. Oczekujemy dostawy i instalacji w klubie do końca grudnia. I oczywiście klub pozostanie otwarty podczas prac!

SUKCES NASZEGO KLUBU

Sukces klubu nie jest mierzony jego obecnością? Ponieważ w tym miesiącu odbyło się więcej niż 20 wydarzeń, o graczach 300 nagraliśmy podczas naszych turniejów, sesji „odkrywania” ... Więc kontynuujemy dla Ciebie!

ZAWSZE WIĘCEJ GRACZY

Pod koniec listopada nasze odtwarzacze liczą blisko 1700 ...

Czy wiesz, że to 2 razy więcej graczy niż w maju tego samego roku?

Witamy w klubie, którego limity są nadal nieznane!

#PADELNOLIMIT

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.