WINWIN PADEL kontynuuje swój rozwój w padel z 3 nowymi polami padel Indoor zaplanowano na połowę grudnia. Skoncentruj się na jednym z ambasadorów WINWIN: Jérôme FERRANDEZ.

[typ tabulatora = „poziomo”] [tabulatory_head] [tab_title] Plik Jérôme FERRANDEZ [/ tab_title] [/ tabs_head] [tab] 29 lat AIX EN PROVENCE Początek dnia Padel 2 lata temu JEGO SIŁY Jego kondycja fizyczna Jego wielka determinacja JEGO NAGRODA 2015 - Champion of Provence 2015 - Wicemistrz Francji 2016 - Drużynowy mistrz Europy 2016 - Champion of Provence [/ tab] [/ tabs]

Jérôme mówi nam, że odkrył padel kilka lat temu w Hiszpanii, skąd pochodzi.

Historia, którą wykazuje po zaledwie latach profesjonalnej praktyki 2, jest wyjątkowa, a kiedy rozmawiamy z nim o jego ambicjach, wykazuje równie wyjątkową determinację.

 „Moim celem jest zostać mistrzem Francji i utrzymaj moje miejsce w zespole Francji ponownie w 2017! ”

A Jerome doda: Chcę podziękować Winwinowi, ponieważ bez tej koncepcji, bez udogodnień, które czynią go największym klubem we Francji i bez jego wsparcia, nie mógłbym zrealizować moich projektów sportowych ! "

Winwin z dumą zalicza Jerome'a ​​do grona swoich ambasadorów i „daj mu całe swoje wsparcie, aby wznieść go bardzo wysoko ” !

DOBRE WIEŚCI W ARBOIS CLUB

3 sądy padel w drodze

Powiedzieliśmy ci w zeszłym miesiącu ... to wszystko! Nasze nowe pola 3 są produkowane przez naszego producenta. Oczekujemy dostawy i instalacji w klubie do końca grudnia. I oczywiście klub pozostanie otwarty podczas prac!

SUKCES NASZEGO KLUBU

Sukces klubu nie jest mierzony jego obecnością? Ponieważ w tym miesiącu odbyło się więcej niż 20 wydarzeń, o graczach 300 nagraliśmy podczas naszych turniejów, sesji „odkrywania” ... Więc kontynuujemy dla Ciebie!

ZAWSZE WIĘCEJ GRACZY 

Pod koniec listopada nasze odtwarzacze liczą blisko 1700 ...

Czy wiesz, że to 2 razy więcej graczy niż w maju tego samego roku?

Witamy w klubie, którego limity są nadal nieznane!

#PADELBEZ LIMITU

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.