Słynny klub Arbois, WinWin Padel, największy francuski klub, kontynuuje swój rozwój, odnotowując w zeszłym miesiącu rekordową frekwencję i liczbę członków: 1494 20 członków, co oznacza wzrost o ponad 1% w ciągu XNUMX miesiąca. Powrót do najnowszych wiadomości klubowych:

Padel Academy ma opcję na arenie międzynarodowej

WinWin Padel umieścił José Luisa Larę, słynnego hiszpańskiego trenera na ważnej liście, odkąd objął panowanie w akademii Padel. Na święta Wszystkich Świętych kurs padla w menu dla dzieci w wieku od 7 do 15. Dni Padel 5, które miały miejsce od 24 do 18 października.

Oferta sprzętu Padel

WinWin Padel ma wielką nadzieję dla dzieci. Właśnie dlatego przygotowujemy ofertę dla pierwszych zarejestrowanych 50: rakieta i spersonalizowany strój dla pierwszych dzieci 50, które dołączą do akademii WinWin.

Klub Arbois: WIĘCEJ DZIEDZIN!

Podczas gdy WinWin jest już największym francuskim klubem z boiskiem 14 łącznie z boiskiem do wiosłowania 3, w obliczu sukcesu klubu, klub ogłasza budowę nowych boisk do wiosłowania 3.

Finały europejskiego turnieju amatorskiego

Tam również WinWin zaproponuje w 2017 finał oficjalnego europejskiego turnieju amatorskiego ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.