Club de l'Adour w Tarnos (40), który do tej pory miał kryte boisko, wkrótce będzie miał jeszcze trzy tory, w szczególności w celu organizacji kolejnych turniejów!

Pierwotnie poświęcony squashowi Klub Adour w marcu 2018 r. nabył kryty plac do gry w padla. W związku z jego sukcesem zarząd postanowił sprostać znacznemu popytowi, tworząc trzy kolejne witryny, W związku z tym trwa rozbudowa na 1000 metrów kwadratowych, z trzema nowymi torami, które zostaną otwarte za kilka tygodni. 4 tory wewnętrzne, nigdy wcześniej nie spotykany w sektorze francuskiego kraju Basków / Landów!
Dzięki nim klub, który już w niedzielę 5 kwietnia organizuje turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Landes, będzie mógł zaoferować wiele działań. Program powinien zostać załadowany w drugim kwartale z kilkoma turniejami, w tym rundą Head padel Otwarty w maju i P500 mężczyźni koniec czerwca!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!