WLF: francuska marka oferująca skarpety, które pozwalają zachować dobrą kondycję i mają lepsze wsparcie przy noszeniu padel.

Skarpety do sportów rakietowych

WLF pojawia się w świecie padel. Dzięki doświadczeniu głównie w świecie piłki nożnej, francuska marka mierzy się ze światem rakiet za pomocą skarpet, które pokazały powody ich sukcesu. 

Skarpetki są antypoślizgowe: oznacza to, że poza wygodą, siedzisko, które masz w butach, jest lepsze niż to, które możesz mieć ze zwykłą skarpetą. 

Skuteczne przeciw poceniu się, pęcherzom i kontuzjom, pozwolą Ci poprawić wsparcie i zwiększyć wydajność sportową z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Advantage Sock Grip French Wlf

wlf skarpetki padelDlaczego warto wybrać francuski uchwyt?

 1. ANTYPOŚLIZGOWY

Żel silikonowy umieszczony pod podeszwą gwarantuje całkowite trzymanie stopy w bucie.

Zmniejsza ślizganie się i tarcie skarpety.

 2. ELASTYCZNOŚĆ

Wysoka cholewka skarpety zaprojektowana z nylonu zapewni większy komfort, wsparcie i elastyczność, dostosowując się do wszystkich typów sportowców.

3. PROJEKT

Dynamiczne logo przedstawiające zwinne, szybkie, trwałe i wydajne zwierzę o wyjątkowym designie.

4. ODDYCHAJĄCA

Różne techniczne siatki tkane z przodu stopy umożliwiają odprowadzanie wilgoci, zmniejszając ryzyko powstawania pęcherzy.

 5. ELASTAN

Elastyczna opaska podtrzymująca zapewnia lepszą stabilność stopy w skarpecie i zmniejsza ryzyko kontuzji.

 6. BAWEŁNA

Bardzo wysokiej jakości włókno naturalne umieszczone na całej podeszwie, które zapewni większy komfort i zmniejszy potliwość.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.