Od 9 do 15 W listopadzie odbędą się mistrzostwa świata Padel w Maladze. Skoncentruj się na możliwościach uczestnictwa francuskich graczy w tym międzynarodowym turnieju padel.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 200 ″ wysokość = ”200 ″]

Prezes Międzynarodowej Federacji Padel Daniel Patty wyjaśnia, że ​​„wszyscy licencjobiorcy federacji Padel mogą przybyć na mistrzostwa Padel Mon w Malagua”.

W odniesieniu do Francji wyjaśnia również, że istnieje „więcej problemów, ponieważ Francuska Federacja Tenisowa jest teraz częścią FIP".

Co więcej, niezależnie od poziomu pary, ponieważ występuje „brak kwot lub przepisów ograniczających przystąpienie do udziału w mistrzostwach świata w wiosłach w Maladze".

Oczywiście: każdy może uczestniczyć, o ile ma licencję od momentu dołączenia PTF do FIP. Odwiedź Setteo, aby się zarejestrować i obserwuj turniej na żywo.

Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.