Od 9 do 15 W listopadzie odbędą się mistrzostwa świata Padel w Maladze. Skoncentruj się na możliwościach uczestnictwa francuskich graczy w tym międzynarodowym turnieju padel.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 200 ″ wysokość = ”200 ″]

Prezes Międzynarodowej Federacji Padel Daniel Patty wyjaśnia, że ​​„wszyscy licencjobiorcy federacji Padel mogą przybyć na mistrzostwa Padel Mon w Malagua”.

W odniesieniu do Francji wyjaśnia również, że istnieje „więcej problemów, ponieważ Francuska Federacja Tenisowa jest teraz częścią FIP".

Co więcej, niezależnie od poziomu pary, ponieważ występuje „brak kwot lub przepisów ograniczających przystąpienie do udziału w mistrzostwach świata w wiosłach w Maladze".

Jasne: każdy może wziąć udział, od momentu posiadania licencji, ponieważ FTT jest dołączony do FIP. Przejdź do Setteo, aby się zarejestrować i śledź turniej na żywo.

Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.