Wiadomość ta spowodowała wybuch bomby w świecie profesjonalnych Padel: Juan Martin DIAZ i Fernando BELASTEGUIN nie zagrają razem w następnym sezonie. Wkrótce pojawiły się spekulacje na temat ich przyszłych partnerów i, z czysto osobistego punktu widzenia, liczyłem na zespół złożony z Juana Martina i Cristiana Gutierreza, moich referencji 2 na torze.

Ale nie trzeba było długo wiedzieć, kim byli szczęściarze. Jak ogłoszono w naszym sierpniowym artykule 19 2014, numer 2 WPT również rozdziela się, dając MIERES-DIAZ i BELASTEGUIN-LIMA.

Można zatem słusznie pomyśleć, że konkurencja mogłaby skorzystać z podwójnej separacji, aby zbliżyć się do szczytu rankingu. Tak nie jest, ponieważ od tego weekendu wiemy, że pary liczb 4, 5 i obwód 6 również się rozdzielają !!!

W następnym sezonie nie zobaczymy następujących drużyn: Cristian Gutierrez - Matias DIAZ; Miguel LAMPERTI - Maxi GRABIEL i Paquito NAVARRO - Adrian GERMANI

Nowe pary będą:

  • Cristian GUTIERREZ - Maxi GRABIEL,
  • Miguel LAMPERTI - Adrian GERMANI
  • Paquito NAVARRO - Matias DIAZ.

Obstawiłbym dla mnie kilka sztuk na Cristiana i Maxiego na przyszły rok.

Teraz logiczne jest również myślenie, że największymi zwycięzcami tych zmian będą Sanyo Gutierez i Maxi Sanchez, w rankingu 3, zwycięzcy mistrzów 2013, którzy pomimo sezonu 2013-2014 zaniepokojeni kontuzjami, już od jakiegoś czasu zostali ogłoszeni jak przyszłe numery 1 obwodu!

Zespół Padel Magazine nie mogę się doczekać, aby to wszystko zobaczyć !!! Mamy nadzieję, że Ty też!

Clément Forget - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.