Wiadomość poszła jak bomba w świecie Padel profesjonalista: Juan Martin DIAZ i Fernando BELASTEGUIN nie zagrają już razem w przyszłym sezonie. Bardzo szybko krążyły spekulacje na temat ich przyszłych partnerów i, z czysto osobistego punktu widzenia, liczyłem na zespół złożony z Juana Martina i Cristiana Gutierreza, moich dwóch referencji na torze.

Ale czekanie nie trwało długo, by dowiedzieć się, kto miał szczęście. Jak ogłosiliśmy w naszym artykule z 19 sierpnia 2014, jest to para numer 2 WPT, która również rozdziela się, dając MIERES-DIAZ i BELASTEGUIN-LIMA.

Moglibyśmy wtedy słusznie pomyśleć, że konkurencja może skorzystać na tym podwójnym podziale, aby zbliżyć się do czołówki rankingu. Tak nie jest, ponieważ od tego weekendu wiemy, że pary numer 4, 5 i 6 obwodu również się rozdzielają !!!

W przyszłym sezonie nie zobaczymy już następujących drużyn: Cristian Gutierrez - Matias DIAZ; Miguel LAMPERTI - Maxi GRABIEL i Paquito NAVARRO - Adrian ALLEMANDI

Nowe pary będą:

  • Cristian GUTIERREZ - Maxi GRABIEL,
  • Miguel LAMPERTI - Adrian NIEMIEC
  • Paquito NAVARRO - Matias DIAZ.

Obstawiłbym dla mnie kilka sztuk na Cristiana i Maxiego na przyszły rok.

Teraz logiczne jest również myślenie, że wielkimi zwycięzcami tych zmian będą Sanyo Gutierez i Maxi Sanchez, numer 3 w rankingu, zwycięzcy mistrzów 2013, którzy pomimo niepokojonego kontuzjami sezonu 2013-2014 są już od jakiegoś czasu ogłaszani. jak przyszły numer 1 obwodu!

Zespół Padel Magazine nie mogę się doczekać, aby zobaczyć to wszystko !!! Mamy nadzieję, że Ty też!

Clément Forget - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.