Le World Padel Tour właśnie ogłosił, że finałowa faza pierwszego turnieju sezonu 2021 zostanie rozegrana o godz Centrum Wi-Fii to publiczność będzie obecna !

W celu wznowienia World Padel Tour, WPT zdecydowało się zrobić to na wielką skalę. PlikAdeslas Madrid Open, pierwszy turniej w 2021 roku, który odbędzie się w stolicy Hiszpanii du 5 do 11 kwietnia, przewiduje publiczność na trybunach. Oczywiście dobra wiadomość dla wszystkich miłośników!

Maska Sanyo Gutierrez Covid padel

Aby zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy przybędą na pokaz, WPT wybrał Centrum Wi-Fi, audytorium, które ma powitało najwięcej widzów na świecie w 2020 roku ! Ten wysokiej klasy głośnik doskonale nadaje się do turniejów padel ponieważ miała w szczególności był gospodarzem ostatnich etapów ostatnich Mistrzostw Hiszpanii z publicznością !

Ten kompleks położony w centrum Madrytu jest wyposażony w system całkowicie odnawiający powietrze co 12 minut. Technologii tej towarzyszyć będą maksymalne środki bezpieczeństwa w walce z przenoszeniem wirusa: pomiar temperatury przy wejściu, walidacja biletów zbliżeniowych, maty dezynfekujące do butów, dystrybucja żelu wodno-alkoholowego. Oczywiście noszenie maski będzie obowiązkowe przez cały czas.

Ponadto, zawsze w trosce o bezpieczeństwo, każdy kupujący może nabyć maksymalnie cztery bilety dla czterech osób, które muszą koniecznie mieszkać pod jednym dachem. Aby zapewnić odległość, pomiędzy grupami będą dwa miejsca po bokach, jedno z przodu i jedno z tyłu.

Środki, które powinny uczynić ten pierwszy turniej w 2021 roku prawdziwym świętem!

 

Źródło: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !