To nie jest nazwa nowego reality show, to potencjał padel francuski kto będzie reprezentowany przez 3 graczy na Miami Open. Dwie w losowaniu kobiet i jedna w losowaniu mężczyzn.

Collombon i Godallier, spektakl na przestrzeni czasu

Alix Collombon et Lea Godallier są stałymi bywalcami głównych stołów World Padel Tour. Ich rankingi, zdobyte w sezonach 2020 i 2021, pozwoliły im: zostań jednym z najlepszych graczy na świecie.

Alix Collombon podpisał sezon marzeń u boku Jessiki Castello i jest teraz w TOP 20 światowy. W Miami para francusko-hiszpańska zmierzy się w XNUMX/XNUMX finału z parą z previas, Araceli Martinez / Claudia Fernandéz.

Lea Godallier miał też bardzo dobry sezon, który pozwolił jej wejść do Top 40. Z młodym Ari Cañellasem, zawodniczka z Papeete dotarła do pierwszej czterdziestki. 38-te miejsce w światowym rankingu.

W tym Miami Open, Léa przejdzie po lewej stronie i zagramy obok Lucia Martinez. Ta para utworzona na tę okazję będzie musiała zmierzyć się z inną parą aktorską, utworzoną przez Delfi Brea i Julietę Bidahorria. Po kontuzji Tamary IcardoBrea skierowała swój wzrok na swoją rodaczkę Julietę, która nie mogła odmówić zaproszenia. Co zaskakujące, dwaj zwykli partnerzy, Martinez i Bidahorria, tym razem staną w opozycji.

Kolejny zbieg okoliczności rysować, jeśli nasze dwie Francuzki wygrają swoje szesnaste, spotkają się na ósmym, zapewniając tym samym francuską obecność w ćwierćfinale!

Léa Godallier Alix Collombon P2000 Tuluza zwycięstwo 2021

Tison, drugi obraz

Benjamin Tison nie ma tej samej pozycji w tabeli kobiet, co jej dwie rodaczki. Do 74-te miejsce w rankingu WPT Francuz musi zawsze walczyć w trudnym teście previas.

W Alcorcon (Madryt) na eliminacje Miami Open, Francuz i jego kolega z drużyny Teo Zapata pokonali Jo Bergeron i Simona Vasqueza w finale previa.

To zwycięstwo daje mu bilet do Miami, gdzie pojawi się na drugi raz swojej kariery w głównym losowaniu turnieju WPT Open. Zapata/Tison będą musieli stawić czoła budzącym grozę Lucasowi Campagnolo i Javi Garrido, jeśli chcą dać sobie szansę zmierzenia się z numerem 1; Lebron i Galan w ósmych.

Benjamin Ember Miami padel otwórz 2022 uśmiech

Dobrą wiadomością na ten sezon jest to, że będziemy mogli zobaczyć wszystkie te XNUMX/XNUMX finału i XNUMX/XNUMX finału za pośrednictwem nowej platformy streamingowej World Padel Tour !

Spotkanie w przyszłym tygodniu!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !