Krajobraz World Padel Tour bardzo się zmieni w 2021 roku, ponieważ pojawi się wiele nowych par. Oto, co wiemy.

U mężczyzn

Należy pamiętać, że na razie wśród najlepszych, wśród par, które razem rozpoczęły 2020 rok Galan / Lebron, Chingotto / Tello i Botello / RuizWydaje się, że strony kontynuują przygodę w 2021 roku. 3 pary do których musimy dodać Mati Diaz / Silingo, para powstała pod koniec sezonu i wydaje się, że chce kontynuować przygodę w następnym.

Wszystko inne się zmienia. Oprócz Bela / Sanyo, Lima / Tapia, Navarro / Di Nenno, Sanchez / Allemandi, Stupaczuk / Ruiz, Coello / Lamperti, Analitycy Padel potwierdza dwa nowe skojarzenia, o których już wspominaliśmy: Juan Martin Diaz / Coki Nietoi Momo Gonzalez / Javi Rico.

Zgodnie z oczekiwaniami, Lucas Campagnolo i Lucas Bergamini, aby wrócić do siebie w 2021 roku po roku przerwy! Wszystkie te nowe pary oraz fakt, że Agustin Tapia zmienia strony, sprawiają, że na chwilę pozostawiają bez partnera dwóch lewicowych zawodników: Pablo Lijo i Ivana Ramireza. Sytuacja powinna szybko się dla nich uspokoić.

U pań

Duży przewrót także dla pań, ale na razie wyciekło mniej informacji. Wiemy to 15 najlepszych par będzie się bardzo zmieniaćwięc mielibyśmy Triay / Salazar, Sanchez / Josemaria, Gonzalez / Sainz, Araujo / Amatriain i Llaguno / Riera.

Dla następujących graczy kilka ogłoszeń o separacji, ale nie ma jeszcze nowych par. W każdym razie krajobraz na głównych obrazach bardzo się zmieni., jak u chłopców. Rzeczywiście, zarejestrowane separacje Brea / Nogueira, Galan / Iglesias, Icardo / Hernandez, Castello / Cortiles, a nawet Collombon / Traviesa wywołają zupełnie nowe skojarzenia! Ciąg dalszy nastąpi

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !