Na razie nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy World Padel Tour, ale delegacja francuska już przygotowuje się do ożywienia. Stan rzeczy.

Chodzi o dziewczyny

Godallier i Collombon chcą więcej

Podczas wywiadu Alix Collombon powiedziała nam, że postanowiła zmienić partnerów, aby zrobić krok naprzód. Oprócz 32. światowego gracza Jessiki Castello, obecny numer 36 ma nadzieję zaskoczyć w tym roku. Castello, agresywny i wygodny lewicowy zawodnik na szczycie, ma styl gry, który wydaje się dobrze uzupełniać Alix, i na pewno stworzą potężną parę. Od tego momentu do znalezienia się w pierwszej dwudziestce? Dlaczego nie: pamiętajcie, że imię Jessica odniosło spory sukces w Lyonnaise w ostatnich latach ...

Collombon ginier zakwalifikowany do finału P2000 Pyramides

Nominowany w Revelations 2020 Padel Hiszpania, Léa Godallier odniosła sukces w półtora roku World Padel Tour aby wspiąć się na 53 miejsce na świecie. Błyskawiczny wzrost, z którego nie mógł zadowolić się gracz z Polinezji Francuskiej. Ten, który będzie teraz ewoluował wraz z Ariadną Cañellas i który wraz z Laurą Clergue namalował 9 głównych obrazów z 10 możliwych w zeszłym sezonie, teraz chce osiedlić się w pierwszej 30!

zwycięstwo ciasny punkt Lea Godallier

Za nim nie ma już wątpliwości

54. zawodnik w rankingu World Padel Tour, Laura Clergue niedawno ogłosiła, że ​​kończy swoje hiszpańskie doświadczenie wrócić do Francji. Dlatego nie powinniśmy widzieć trzeciego francuskiego gracza na arenie międzynarodowej w WPT w 2021 roku ...

Już trenował w Madrycie, Mélissa Martin będzie obecna na World Padel Tour W tym roku. Aby zrobić krok do przodu, 110 gracz w rankingu ma postanowił skorzystać z usług Neki Berwiga. Jednak nie wiemy jeszcze, z kim podzieli się torem w 2021 roku ...

Wygląd Melissy Martin world padel tour

Obecni w Marbelli na rozpoczęcie sezonu 2020, Fiona Ligi była wtedy widziana tylko raz na WPT. Nieobecna, podobnie jak jej partnerka Diana da Silva, która obecnie zajmuje 159. miejsce w rankingu World Padel Tour może powrócić w 2021 roku.

Punkt dla mężczyzn

100 największych pragnień

Kilku francuskich graczy znalazło się u bram czołowej setki World Padel Tour. Na razie nie wiemy, co zaplanował Jérémy Scatena, poprzedni numer 99 i obecny 103. w tabeli. Francuzi, którzy obecnie trenuje w Turks i Caikos, daj sobie trochę Czas pomyśleć przed podjęciem decyzji o swojej przyszłości. WPT? TRAFNY Padel Wieża ? Wkrótce powinniśmy wiedzieć więcej.

W każdym razie jego były kolega z drużyny Benjamin Tison będzie obecny na World Padel Tour en 2021, obok niejakiego Teodoro Zapaty, obiecujący młody lewicowiec, z którym 105. zawodnik świata powinien stworzyć bardzo ciekawe stowarzyszenie. Ben nie ukrywa swoich ambicji i ma nadzieję, że uda mu się przynajmniej raz zagrać w głównym losowaniu Open lub Masters w 2021 roku!

Benjamin Tison leworęczny padel

Bastien Blanqué chciałby również znaleźć się w gronie 100 najlepszych graczy na świecie. Obecnie 120. Toulousain, który miał dobry rok 2020, będzie oczywiście rywalizował w przyszłym sezonie, ale nadal nie wiemy z kim.

Jego były partner we Francji, Johan Bergeron, 123. miejsce w tabeli, pojawi się również na WPT w 2021 roku. Nadal nie wiemy z kim, tor José Carlosa Gaspara nadal nie potwierdzone.

Johan Bergeron Preprevia Vuelve WPT w Madrycie

Thomas Leygue i kilka przerywników?

Za tym kwartetem u bram Top 100, kilku Francuzów powinno grać sporadycznie w 2021 roku. Gracze, którzy nie przegapią okazji, aby przyjechać i sprawdzić się w Hiszpanii, ale mieszkają we Francji i dlatego nie mogą sobie pozwolić na udział we wszystkich turniejach. Myślimy o Adrien Maigret, Loïc Le Panse, Yann Auradou… We Francji po roku spędzonym w Hiszpanii Nicolas Trancart z pewnością również znajdzie się w tej kategorii.

thomas leygue skradziony padel

Jego były kolega z drużyny Thomas Leygue będzie kontynuował karierę w Madrycie, gdzie będzie teraz trenował razem z Bastienem Blanqué w składzie treningowym Ramiro Choyi. Młody Francuz, 308. w klasyfikacji, nie podał jeszcze nazwiska swojego przyszłego partnera.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.