Tygodnie następują po sobie, a turnieje World Padel Tour Również. Później Amsterdamzawodnicy toru odnajdą Hiszpanię i Santander.

XNUMX/XNUMX finału z dwiema Francuzkami?

To może być remis turnieju dla francuskich kibiców. 5/XNUMX finału z dwiema Francuzkami i zapewnieniem posiadania tricolora w ćwierćfinale. W tym celu najpierw konieczne będzie, aby Léa Godallier i Teresa Navarro zdominowały rozstawioną XNUMX Iglesias / Osoro. Nie jest to łatwe zadanie, ale nie niemożliwe, jeśli wiesz, że Victoria Iglesias nie jest w najlepszej formie od czasu kontuzji w finale w Madrycie, a Teresa Navarro ma przepis na pokonanie Victorii i Aranzazu. Rzeczywiście Hiszpan wygrał z nimi właśnie w tym tygodniu z Delfi Brea!

Dla Alix Collombon i Jessiki Castello pierwsza runda będzie z pewnością łatwiejsza z parą z poprzednich drużyn.

Staż reprezentacji Francji zobowiązuje, w męskich prepreviach rozpoczynających się w niedzielę rano nie będzie Francuza. Jedynym Francuzem, który zarejestrował się w grupie mężczyzn, jest Benjamin Tison, który we wtorek rano wystartuje w drugiej rundzie previas z Martinem Sanchezem Piñeiro. Remis wygląda bardzo interesująco w przypadku potencjalnego meczu głównego remisu przeciwko Cepero/Moya, parze, którą mają Martin i Benjamin pobity w Sztokholmie !

Bela i Coello w pierwszej czwórce!

Dzięki swoim ostatnim wynikom, w tym zwycięstwu w Madrycie, Fernando Belasteguin i Arturo Coello zapraszają się do pierwszych czterech rozstawionych, co pozwala im wystartować bezpośrednio z ósmego miejsca. Mogli znaleźć Chingotto i Tello w ćwiartkach, których pokonali w półfinale w hiszpańskiej stolicy, przed półfinałowym meczem z Lebronem i Galanem?

Jak zapewne zrozumiesz, w drugiej części tabeli znajdziemy Di Nenno/Navarro i Tapię/Gutiérreza, ale także Stupę i Limę, które będą miały skomplikowaną pierwszą rundę przeciwko Nieto/Yanguasowi. Lucho Capra i Maxi Sanchez będą musieli uważać na Francisco Gila i Ramiro Moyano!

Wśród dziewczyn sporo bardzo ciekawych meczów z pierwszej rundy, w tym wybuchowa Brea/Icardo vs Araujo/Talavan!

Znajdź wszystkie poniższe tabele:

Mężczyźni przy stole finałowym

Finałowy stół pań

Mężczyźni Previa

Panie Previa

Preprevia men

Panie Preprevia

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !