Benjamin Tison i Teo Zapata wygrali z Fernando Poggi i Facundo Dominguezem w pierwszej rundzie WPT Adeslas Madrid Open!

Tam będzie 3 członków delegacji francuskiej jutro na stokach Rivypadel w ramach Adeslas Madrid Open od godz World Padel Tour !

Później zwycięstwo Mélissa Martin i Martina Fassio w pierwszej rundzie preprevias Na początku popołudnia to zdecydowanie bardzo dobry dzień dla par francusko-hiszpańskich. W rzeczy samej, Benjamin Tison i Teo Zapata zdominował potężną argentyńską parę Poggi / Dominguez 7 / 5 7 / 5 !

Wspaniały występ Benjamina i Teo, którzy odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w swoim pierwszym wspólnym turnieju WPT! Jutro zmierzą się z nasieniem numer 2 w Previas: Sergio Alba (46 WPT) i Francisco Gil (45 WPT). Oczywiście bardzo skomplikowany mecz przeciwko dwóm graczom z Top 50, którzy w zeszłym sezonie kilkakrotnie dotarli do stolików finałowych, nawet z ćwierćfinał w Barcelonie !

Sergio Alba Francisco Gil Zwycięzcy Burriana

Sergio Alba i Francisco Gil, przeciwnicy Tison / Zapata w 2. rundzie preprevias

Dla pary francusko-hiszpańskiej jest to oczywiście wielkie wyzwanie, w obliczu pary, która już pokonała członków pierwszej piętnastki! Spotkanie zaplanowano o godz 10h30 !

Tuż po, do 11h30, to są Mélissa Martin i Martina Fassio który zmierzy się z Sandrą Bellver (58 WPT) i Carlą Jensen Sirvent (84 WPT) w drugiej rundzie preprevias.

Léa Godallier i Ariadna Cañellas, które rozpoczynają się w pierwszej rundzie poprzednich, o godz 18h00, nie znają jeszcze nazwisk swoich przeciwników.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !