Benjamin Tison i Teo Zapata nie mógł stworzyć wyczynu, przed którym stoi dzisiejszy poranek Sergio Alba (46 WPT) i Francisco Gil (45 WPT)ale będą im przeciwstawiać się przez całe spotkanie.

W obliczu graczy, którzy gromadzą się blisko 4 razy więcej punktów w WPT (2739 dla Hiszpanów przeciwko 712 dla Tisona i Zapaty), góra była trochę za wysoka dla naszego ostatniego francuskiego reprezentanta męskiego stołu i jego hiszpańskiego kolegi z drużyny.

La materiał siewny nr 2 z poprzedników nadal będzie musiał walczyć Marka et Zapata którzy rozpoczynają sezon w świetnej formie. Hiszpanie w końcu wygrywają 6 / 3 6 / 4 przeciwko chwytliwej parze francusko-hiszpańskiej, która miała już trzy spotkania w łapach.

Ce WPT Adeslas Madrid Open nie jest porażką Marka et Zapata kto wygra Dopasowania 3 w pre-previas, a następnie w pierwszej rundzie poprzednich. Bardzo zachęcająco na resztę sezonu!

Zapata Tison Madryt Trener wpt

Na innych spotkaniach dzisiejszego ranka młodzi Andaluzyjczycy José Carlos Gaspar i Miguel Benitez stworzył niespodziankę, eliminując parę argentyńsko-brazylijską Gonzalo Diaz i Francisco Gomes, gdy tylko wejdą do biegu. W związku z tym idą do finału previas z czwartym zwycięstwem z rzędu!

U dziewcząt Mélissa Martin i Martina Fassio są obecnie na parkiecie przeciwko Sandrze Bellver (58 WPT) i Carli Jensen Sirvent (84 WPT), zajmując pierwsze miejsce.

Léa Godallier i Ariadna Cañellas, rozpocznie się później (18:XNUMX) w pierwszej rundzie poprzednich.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.