To zdecydowanie dzień niespodzianek na World Padel Tour po porażce Mati Diaza i Agustina Silingo w XNUMX/XNUMX finału Adeslas Madrid Open!

Pierwsze turnieje sezonu nigdy nie są łatwe do wynegocjowania. Ożywienie najwyraźniej nie było pomyślne dla Mati Diaza i Agustina Gomeza Silingo, którzy byli zaskoczeni Sergio Alba i Francisco Gil. Gracze, którzy mają, zawsze chwytają wydany Tison / Zapata en previas udowodnili, że zajęli więcej niż swoje miejsce w głównych losowaniach WPT dzięki zwycięstwu nad numerem 8 turnieju!

Sergio alba bandeja zawieszony wpt

Po wielkim meczu podopieczni Adriana Caviglii wygrali 6/3 4/6 6/2 i stworzyli drugą sensację tego dnia dla mężczyzn, po zwycięstwie Lucky Losers. Tonet Sans i Iñigo Zaratiegui przeciwko Fernandez / Diestro (6/0 6/4)! Dwie niespodzianki w dwóch meczach, na które bezpośrednio wpłynął Pakiet Ruiz / Botello ! Rzeczywiście, dwie przegrane dziś pary były w bazie mieli się ze sobą skonfrontować !

W związku z tym jutro w ósmej ósmej meczu do smaku previas między Sans / Zaratiegui i Alba / Gil!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !