Léa Godallier i Ariadna Cañellas po cichu narzucili się w pierwszej rundzieAdeslas Madrid Open du World Padel Tour.

Po raz pierwszy World Padel Tour razem Ariadna Cañellas i Léa Godallier nie miał problemu z pozbyciem się Ainhoa ​​Rico Martin i Mariny Pinacho. Agresywni od początku Lea i Ari stoczyli bardzo poważny pojedynek. Narzucają się 6 / 2 6 / 3 i zaoferuj mecz, aby spróbować dostać się do głównego losowania!

Léa Godallier Ari Cañellas WPT Madrid Open 2021

Są przed nimi Sandra Bellver (58) i Claudia Jensen Sirvent (84) którzy się zaprezentują. Włosko-hiszpańska para, która wyeliminowała Mélissę Martin i Martinę Fassio w preprevias, wypuściła numer 8 w Lobo / Saiz previas po epickim spotkaniu. Sandra i Claudia narzucają się umysłowi w tej pierwszej rundzie poprzedników: 5/7 6/2 7/6. To wielki mecz, który czeka Godalliera / Cañallasa z doświadczonym Bellver (30 lat) i ognistym młodym Jensenem, 15 lat! Początek działań wojennych o godz 09:30 w tę środę !

Zwycięska para zmierzy się z numerem 8 turnieju: Teresa Navarro i Ana Catarina Nogueira o godzinie 17:00. Zapamietaj to 14h00, to są Alix Collombon i Jessica Castello którzy wspólnie stawiają pierwsze kroki na World Padel Tour. Będzie przeciwko Julieta Bidahorria i Cata Tenorio!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !