Czwartek będzie oznaczony'' wejście w bieg głów serii od 1 do 4, w rundzie XNUMX Madrid Open. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn istnieje wiele powodów, aby uważnie obserwować pierwszy mecz kilku par.

Brak ulubionych wśród kobiet

Obwód kobiet będzie w tym sezonie bardzo atrakcyjny, ponieważ nikt nie może powiedzieć, kto będzie w stanie zdobyć przewagę nad innymi parami. Lucia Sainz i Gemma Triay którzy ukończyli rok na pierwszym miejscu, zdecydowali się rozstać: wiele par będzie walczyć o tron.

To są Alejandra Salazar i Gemma Triay (materiał siewny nr 1), które otworzą piłkę jutro rano o 9:30. Będą się sprzeciwiać Verónica Virseda i Lucía Martínez.

Paula Josemaría i Ariana Sánchez będzie się sprzeciwiać Carmen Goenaga i Beatriz Caldera, w tym samym czasie. „Marta ” (Ortega i Marrero) również rozpoczną Open pod koniec dnia.

Dla nas, Francuzów, wyczekiwany mecz nastąpi około godziny 14 w Madrycie. Nasz ostatni przedstawiciel Francji Alix Collombon, i jego partner Jessica Castello, zmierzy się Lucia Sainz i Bea Gonzalez, jedna z ulubionych par w tym sezonie. Wielkie wyzwanie dla Alix Collombon który nie ma nic do stracenia w tej XNUMX rundzie przeciwko graczom, którzy rozegrają swój pierwszy wspólny mecz na WPT!

Nowe pary u mężczyzn

Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez jako pierwszy z faworytów weźmie udział w konkursie. Argentyńczycy będą się temu sprzeciwiać Javi Rico i Jeronimo Gonzalez Luque rankiem.

Belasteguin i Gutierrez WPT 2021

Alejandro Galan i Juan Lebron muszą potwierdzić swój status dominujących nr 1 w zeszłym sezonie. Zaczną sezon w obliczu Juan Cruz Belluati i Javier Garrido Gómez.

Pablo Lima i Augustin Tapia zagrają po raz pierwszy razem przeciwko „Lucas„Bergamini i Campagnolo. Paquito Navarro i Martin Di Nenno Jeśli chodzi o nich, zmierzą się z drużyną, która może rozegrać imprezowe kłopoty w tym sezonie: Arturo Coello i Miguel Lamperti.

Po spektakularne ósemki, wiele spodziewamy się w ten czwartkowy dzień w Wizink Center w Madrycie.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.