Piorun w męskim stole tego pierwszego World Padel Tour 2021: nasiona numer 8 odpadły z powodu pozytywnego wyniku testu na Covid-19.

13. zawodnik w rankingu World Padel Tour the ogłoszone na Instagramie, on i jego partner Javi Ruiz muszą zrezygnować z Adeslas Madrid Open. Rzeczywiście, Uri Botello po pozytywnym wyniku testu na Covid-19, nie mogą uczestniczyć w turnieju.

Na szczęście zawodnik z Melilli ma bardzo mało symptomów, jak mówi w swoim poście i powinien być w pełnym rozkwicie, aby wkrótce rozpocząć sezon 2021!

Aby zastąpić parę Botello / Ruiz, plik World Padel Tour zremisowali wśród przegranych ostatniej rundy i to Tonet Sans i Iñigo Zaratiegui zostali wybrani. Dlatego jutro o 09:30 zagrają przeciwko Fernández / Diestro.

Wreszcie, to Agustin Silingo i Mati Diaz znaleźli się na miejscu 8, jutro zmierzą się z Sergio Albą i Francisco Gilem pod koniec poranka. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć nowy stółto jest ICI !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !