Wreszcie ! Po kilku miesiącach oczekiwania możemy wreszcie cieszyć się obrazami World Padel Tour z wideo podsumowania XNUMX/XNUMX finału, który odbył się dzisiaj w ramach Adeslas Madrid Open!

Po zakończeniu poprzedników oznaczonych niespodzianki u dziewcząt, szesnastego dnia odbyły się wielkie mecze! Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet kilka par grało w swój pierwszy oficjalny turniej i możemy powiedzieć, że ogólnie nie zawiodły!

Faworyci zapewniają ogólnie wśród mężczyzn

Dla mężczyzn wagi ciężkiej Germani / Sanchez, Coello / Lamperti, Nieto / JM Diaz et Gonzalez / Javi Rico nie drżał, wygrywając seta prosto. Franco Stupaczuk i Alex Ruiz, który nie miał łatwego remisu z parą Moyano / José Rico, potrzebował rundy, aby uruchomić maszynę. Wreszcie, Belluati / Garrido udowodnili, że będą musieli liczyć się w 2021 roku z wyraźnym zwycięstwem nad Moreno / Perino.

Wśród innych dużych gier dnia Campagnolo / Bergaminina ponowne spotkanie potrzebowali trzech setów, aby zdominować Caprę / Lijo. Yanguas / Ramirez szok nowego pokolenia padł na Moyę / Alonso, których z pewnością stępił ich wspaniały kurs. Cepero / Mieres w międzyczasie wygrał walkę weteranów, również w trzech setach, z Cristianem Gutierrezem / Santaną!

Wszystkie te pary będą obecne jutro w ósmej godzinie, tak jak Chingotto / Tello który potrzebował tylko dwóch zestawów, aby wyeliminować Gadeę / Ruiza. Ostatecznie wśród faworytów mają tylko Mati Diaz / Silingo i Fernandez / Diestro cierpiał prawo obcych !

Podsumowanie 1/16 rano

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Podsumowanie 1/16 po południu

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Dla dziewczyn bardzo duża niespodzianka!

Podobnie jak w przypadku mężczyzn, możemy powiedzieć, że faworyci zapewnili sobie zwycięstwa w prostych setach dla Lornetka Alayeto a także dla zupełnie nowych stowarzyszeń Amatriain / Araujo, Llaguno / Riera, Brea / Icardo, Teresa Navarro / Nogueira i Osoro Iglesias!

Na ich ponowne spotkanie, Alba Galan i Maria Carmen Villalba potrzebowali też tylko dwóch rund, aby wygrać, jak Marta Talavan i Lorena Rufo. Spodziewaliśmy się wielkiej walki między Las Heras / Mesa a Virseda / Martinez, ale to ten ostatni narzucił swoją grę zwycięstwem również w dwóch setach.

Lucia Martinez World Padel Tour cartri triumph omega

Wśród rozegranych meczów trzy zestawy, to są Alix Collombon i Jessica Castello który wyszedł zwycięsko z szoku przeciwko Tenorio / Bidahorria (6/4 5/7 6/2). Mała sensacja ze zwycięstwa Goenaga / Caldera przeciwko Navarro / Reiter, który mimo tego powrotu do rywalizacji wygrał pierwszego seta ...

To bardzo duża niespodzianka tego dnia Noa Canovas i Jimena Velasco. Młodzi zawodnicy preprevias wychodzi nadal zaskakują swój świat zwycięstwem 6/3 6/1 nad Blanco / Merino! Jak daleko się posuną?

Podsumowanie wideo meczów kobiet

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !